sadsad x
asdasd
168,00 TL
126,00 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
42,00 TL
Kadıköy Cinayetleri Hakkında Bilgiler
Türü: Polisiye Romanlar
Sayfa Sayısı: 376
ISBN: 9789753298001
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
Çağatay Yaşmut
Çağatay Yaşmut
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Kadıköy Cinayetleri Kısa Özet

    Başkomiser Galip`in maceraları bu defa Kadıköy`de devam ediyor. Ama kendine has cinayet çözme teknikleri olan, matrak ve özgüveni yüksek Başkomiser Galip`in başı bu defa büyük dertte. Kadıköy`de Kurbağalı Dere`de başı olmayan bir ceset bulunur çünkü. Ama bu başsız ceset, Başkomiser Galip ve ekibini soluk soluğa bir maceranın içine sokmakla kalmayacak, birbirlerine duydukları güveni de sorgulatan ihanetler ve çatışmalarla dolu bir süreci de başlatacak. Aynı zamanda çapkınlığıyla ünlü olan Başkomiser Galip`in bu defa kadınlarla da başı fena hâlde dertte. Öyle ki, kadınlarla yaşadığı sorunları düşünmekten cinayetleri çözmeye odaklanamıyor bir türlü. Ama sözkonusu olan Başkomiser Galip`se, göze batmayacak ayrıntıları birbirine bağlayabilme yeteneği ve tesadüflerin yardımını da hesaba katmak gerek. 

    Çağatay Yaşmut`un, özgün bir karakter olarak yerli polisiye roman dünyamıza kazandırdığı Başkomiser Galip`le Kadıköy`ün sokaklarında cinayetten cinayete koştururken, en gizemli cinayetlerden bile daha karmaşık olan kadın erkek ilişkileri üzerine de bol bol düşünüyor olacaksınız.

    "Balon`un önünden geçip İDO İskelesi`nin yanından cinayetin işlendiği yere vardım. Rüzgâr sert esiyordu. Deri kabanımın fermuarını çektim. Olay yeri, sarı bantlarla çevrilmişti. Sahilde yürüyüş yapmaya çıkanlar, olay yerine bakıp yollarına öyle devam ediyorlardı. O iki yaşlı teyze yoktu ama onların beslediği kuşlar oradaydı." 

  • 2. Hamur

Kadıköy Cinayetleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.