sadsad x
asdasd

Kaderimize Yön Veren Evren Yasaları ve Kuantum Bilgelik

Ray Yayıncılık
30,00 TL
24,00 TL
%20 indirim
Kaderimize Yön Veren Evren Yasaları ve Kuantum Bilgelik Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 256
ISBN: 9786059030403
Kapak: Ciltsiz
Sezaver Seçki
Sezaver Seçki
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Kaderimize Yön Veren Evren Yasaları ve Kuantum Bilgelik Kısa Özet

    Artık Homo Deus (İnsan Tanrı) sözcüklerinin kullanıldığı, Göbeklitepe gibi tarih bilgilerimizi değiştiren tapınakların ve kadim bilgilerin günışığına çıktığı bu günler, teknolojik gelişmelerin ışığında bir geçiş sürecine işaret etmektedir. Kaosu da barındıran bu *yükseliş* sürecinde *değişim* kaçınılmaz olduğu için, korkularımızı, kısır döngülerimizi vb. aşma niyetimiz yaşam kalitemizi belirleyecek önemdedir.

    Bu dönemi fazla sarsılmadan geçirmenin yolu, özümüzün *sevgi* olduğunu *hatırlamaktan*, Tanrıyla ‘bir’ olduğumuzu ‘bilmekten’, doğayla bütünleşmekten ve Evrensel Yasalara uyumlanmaktan geçmektedir. Dolayısıyla, bu kitap bu uyumu sağlamak için sizleri önce saklı gerçeklerinizle buluşturuyor. Günlük hayattan hikâyelerle hangi baskın kişilik özelliğinizin hangi Evrensel Yasaya aykırı davranmanıza neden olduğunu ve bu yüzden yaşadığınız sorunları fark ettiriyor. Ardından çözüm yollarına odaklanıyor. Diğer yandan, kendiniz ve hayat hakkındaki sorularınıza 100 kadar Evrensel Yasayla cevap veriyor.

    Bu yasaları yalnızca *bilmek* bile yaşam kalitenizi yükseltecek güce sahip. Çünkü her biri, biz istesekte istemesekte *birlikte* çalışıyor ve daha sağlıklı, daha mutlu, daha başarılı, daha güçlü olmamız için bizi uyarıyor, bize yol gösteriyor ve kuantum bakış açısını da işleyerek bizi bir çeşit Bilgelik Yolculuğuna çıkarıyor. Hikâyelerde kendinizden veya bir yakınınızdan benzerlikler bulmaya, kitabın kapağını açtıktan itibaren düşündüğünüzden fazlasına hazır olun.

Kaderimize Yön Veren Evren Yasaları ve Kuantum Bilgelik Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.