sadsad x
asdasd
6,48 TL
4,54 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
1,94 TL
Alışveriş Listeme Ekle
İyileştiren Ruhsallık Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 207
ISBN: 9789758820429
Kapak: Ciltsiz
Michael Youssef
Michael Youssef
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İyileştiren Ruhsallık Kısa Özet

  Tanrı'nın Ruh'unun meyvesi yaşamınızda büyüsün ve gerçek ruhsal iyileşme ürününü versin.

  Dünyamızda gün geçtikçe büyümekte olan bir açlık vardır. Bu bir bütün olma konusunda duyulan açlık, kırık yaşamların yenilenmesini deneyimlemek için duyulan arzu, ruhsal bir anlam ve canlılık için duyulan bir özlemdir.

  Büyümekte olan bu ruhsal açlığı tatmin etmek amacıyla çözümler sunma konusunda bir sıkıntı yoktur. Aksine, dünya bu konuda birçok çözüm sunmaktadır. Ama dünyanın sunduğu ruhsallık, Tanrı'dan ve O'nun gücünden yoksundur. Bunun sonucu olarak da, birçok insan bir yalana inanıp, Tanrı'nın, O'nda olan inanlılara sunduğu duygusal ve ruhsal iyileşme fırsatını tamamen kaçırmaktadır.

  Ruhsal özlemlerimiz, Tanrı'nın Kutsal Ruh'u ve özellikle de Ruh'un meyvesi aracılığıyla gelen, gerçek içsel iyileşmeyi buluncaya dek asla tatmin olmayacaktır. İyileştiren Ruhsallık'ta, kilise önderi ve Kutsak Kitap öğretmeni Michael Youssef bizi Rab'de bir bütünlüğe, iyileşmeye ve ilişkilerinizi yenileme gücüne sahip olan ruhsal arayışa yönlendirmektedir. Ruh'un meyvesi duygusal, ruhsal ve ilişkisel olarak, tek gerçek iyileşmenin kaynağı ve tanımıdır. Bu, bizi iyileştirebilecek tek ruhsallıktır. Bu kitabın sayfalarında, Tanrı'nın bizi nasıl bir bütün haline getirmek ve iyileştirmek istediğini bulacağız.

İyileştiren Ruhsallık Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.