sadsad x
asdasd
30,00
18,30
%39 indirim
İyi ki Battım Hakkında Bilgiler
Türü: Anı- Mektup - Günlük Kitapları
Sayfa Sayısı: 128
ISBN: 9786054650408
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Hikmet Eraslan
Hikmet Eraslan
Devamı
Kampanya

İyi ki Battım Hakkında Yorumlar

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • İyi ki Battım Kısa Özet

    Dünyanın en başarılı insanları başarısızlıklarından aldıkları derslerden hep söz ederler. Global başarının simgesi olarak bilinen Steve Jobs, Donald Trump ve Bill Gates bu alanda büyük örnektirler. Çoğumuz elinizdekinin kıymetini ancak onu kaybedince anlarız.

    Ben de böyle bir tecrübe edindim ve şükürler olsun ki üretim yaptığım dönemde başarısız oldum. Çünkü bugün üretici arkadaşlarımı daha iyi anlıyor ve masanın hem üretici hem de pazarlama tarafında bulunduğum için onlara karşı empati kurabiliyorum. Ders alınan başarısızlık büyük bir kazançtır. Aslında bu kitap bir başarı hikayesinden çok başarının ilk adımları niteliğindedir.

    Yazmaya karar vermemdeki en önemli sebep ise hikayesini okuduğum onlarca başarılı iişadamının ilerleyen yaşlarında yazmaları ve "Keşke daha önce kitap yazacak zamanım olsaydı" demeleridir. Bende bu sözleri söylememek ve ileriki yıllarda farklı kitaplar yazacak zamana sahip olmak için ilk adımı atıyorum. İşte böyle bir zamanda kitap yazma hayalimi hisseden ve teklifte bulunarak öne alınmasına vesile olan sevgili Özbey Men'e teşekkürü bir boç bilirim.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.