sadsad x
asdasd

İsyanlar-İhtilaller-Darbeler

Asi Kitap
40,00 TL
27,20 TL
%32 indirim
Kazancınız
:
12,80 TL
İsyanlar-İhtilaller-Darbeler Hakkında Bilgiler
Türü: Derin Siyaset, Komplo Teori Kitapları
Sayfa Sayısı: 540
ISBN: 9786059331074
Kapak: Ciltsiz
Erol Mütercimler
Erol Mütercimler
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İsyanlar-İhtilaller-Darbeler Kısa Özet

  Komplo Teorisi yazmak bir düşünme yöntemidir. Pek çok kişi tarafından da ne hikmetse son derece olumsuz karşılanır. Oysa komployu kuranlar görmemizi istedikleri her şeyi *aynanın önüne* koyarlar. Bizler bu görüntüyle uğraşırken aynanın arkasına bakmak hiç aklımıza gelmez.

  Türkiye’de aynanın arkasını merak edenlerin başında gelen Erol Mütercimler, 2001 yılında Komplo Teorileri adıyla ilk dergiyi çıkaran, yine ilk olarak Komplo Teorileri logosuyla Habertürk televizyonunda 2003 yılından itibaren ilgiyle izlenmiş olan televizyon programını yapan önemli bir akademisyen ve gazetecidir.

  Mütercimler, alışılmışın tam tersine şunu söylüyor; eğer ortada komplo, yani gerçek olay yoksa *komplo teorisi* yazamazsınız!

  Komplo Teorisi serisinin dördüncü cildinde özellikle Türkiye’de son 60 yılda ortaya çıkan isyanlar- ihtilâller ile askeri ve sivil darbeler, kısacası Türk milletine ve Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı kurulan komplolar aynanın arkasından önüne çıkarılmaktadır…

  Batı’lı strateji merkezlerinin, Pentagon’un, NATO’nun, CIA’nın karanlık koridorlarında yapılan planların Türkiye’deki işbirlikçisi olan cemaat ve tarikat önderlerine ek olarak üst rütbeli subay, politikacı, gazeteci ile çok sayıda akademisyenin kurdukları komplolar, bu kitapta açığa çıkarılmaktadır.

  Neşeli *Zeytin yağlı yiyemem aman…* türküsünü besteletenler ile askeri ve sivil darbeleri yaptıranlar… Ergenekon, Balyoz, Askeri Casusluk, Poyrazköy Kumpaslarını ve *15 Temmuz 2016* komplosunu kurduranlar aynı odak mensuplarıdır...

  Okuyunca şaşıracaksınız.

  Tüm komploların kolaylıkla uygulanışının nedeni proje partiler midir? sorusunun yanıtını merak edenlere…

  Hürriyet ve İtilaf, İttihad-ı Muhammedi ve DP, ANAP, MNP-MSP, MHP, HDP, AKP hepsi birer proje partileridir!..

İsyanlar-İhtilaller-Darbeler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.