sadsad x
asdasd

İslam İnancının Temelleri Akaid

Bayrak Yayıncılık
12,96 TL
8,94 TL
%31 indirim
Kazancınız
:
4,02 TL
İslam İnancının Temelleri Akaid Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer
Sayfa Sayısı: 218
ISBN: 9789759485177
Kapak: Ciltsiz
Necmüddin Ömer Nesefi
Necmüddin Ömer Nesefi
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İslam İnancının Temelleri Akaid Kısa Özet

  Yayınevimiz "İslam İnancının Temelleri Akaid" kitabının yeni baskısını sunmaktan büyük bir manevi haz duymaktadır.

  Ömer Nesefi´nin "Akaid"ine olan ilginin her geçen gün daha çok artmasında Ehli Sünnet itikadına yönelmiş bir kısım dış kaynaklı tehlikeli propoganda faaliyetlerinin önemli bir rolü olmuştur düşüncesindeyiz. Zira "Akaid"in zihinleri aydınlatan, soruları, şüpheleri, bulanıklıkları izale eden ışığı Türkiye için her zamankinden daha fazla önem taşımaktadır.

  "Akaid"in metin kısmı yaklaşık bin senedir belli başlı İslam klasikleri arasında yer almıştır. Eserin, yayınevimiz tarafından hazırlanan elinizdeki açıklamalı biçimiyle de Türkiye´nin klasikleri arasında yer almağa hak kazandığını okuyucularımızın rağbeti ortaya koymuştur. Kitap, hem halkımızın, hem aydınlarımızın, ayrıca öğretim ve eğitim kurumlarımızın vazgeçilmez bir temel kaynağı durumundadır.

  Eserin, milletimizin yaşama gayesi yüce İslam dininin gerçek mahiyetine en uygun bir biçimde anlaşılmasında ve son yıllarda etkisini arttırmış bulunan, akaide yönelik tehlikeli propogandaları etkisiz kılmada önemli bir görev ifa ettiğini görüyor ve seviniyoruz.

İslam İnancının Temelleri Akaid Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.