İslam Davası ve Münafıklar

Harf Yayınları

Ali Rıza Temel

15,00 TL
İslam Davası ve Münafıklar Hakkında Bilgiler
Türü: Genel İslam Kitapları
Sayfa Sayısı: 112
ISBN: 9789758718825
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
Ali Rıza Temel
Ali Rıza Temel
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • İslam Davası ve Münafıklar Kısa Özet

    Tarih boyunca İslamiyet ve Müslümanlar daima iç ve dış düşmanların ihanet ve tecavüzlerine maruz kalmıştır. Dış düşmanlar İslam mücahitlerinin büyük gayret ve fedakarlıklarıyla bertaraf edilmesine rağmen, iç düşmanlara karşı aynı direnç ve başarı saglanamamıştır. Zira bunların nerede, ne zaman, ne şekilde ve hangi yöntemlerle karşımıza çıkacaklar` belli olmadığından kendilerine karşı tedbir almak son derece güçleşmiş, virüsler ve mikroplar gibi bizleri içten sarmışlar, büyük tahribatlara, fitnelere, tefrikalara sebep olmuşlardır.

    İşte bu sinsi düşmanlar; içi kafir dışı müslüman olan "Münafıklar"dır. Son derece tehlikeli olan bu düşmanları ve onların karakter ve alâmetlerini Rabbimiz Kur`an-1 Kerimde bizlere bildirmiş, kendileriyle nasıl mücadele edeceğimizi göstermiştir. Hz. Peygamber (S.A.V) in onlara karşı tavrı da bize ışık tutmaktadır.

    Bu amansız düşmanların şerlerinden kurtulmanın yolu onları yakınen tanımak, Kur`an ve Sünnet ölçüleri içinde gerekli tedbirleri olmaktır. Elinizdeki bu kitap; ufakda olsa bu konuda bir katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

  • 2. Hamur

İslam Davası ve Münafıklar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.