sadsad x
asdasd
20,00 TL
13,40 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
6,60 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Işıkla Resmedenler 6 Hakkında Bilgiler
Türü: Resim - Heykel Kitapları
Sayfa Sayısı: 272
ISBN: 9786059870634
Kapak: Ciltsiz
Tekin Ertuğ
Tekin Ertuğ
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Işıkla Resmedenler 6 Kısa Özet

    2011 yılında hayata geçirmek için ilk adımlarını attığımız,2012 yılı başlarında 1.Cildini  ve aynı yılın ortalarında 2. Cildini yayınlamayı başardığımız "Fotoğraf Ustaları" isimli çalışma yoğun bir tempo ile yaklaşık 4 yıl sürdü ve 10 cilt kitapla sonlandı.Hiç ara vermeden yola devam ettik ve 2015 başlarında "Işıkla Resmedenler" isimli 3 ciltlik kitapla okuyucuya yeniden "merhaba" dedik.

    Yaklaşık 5 yıl kadar önce başlayan bu serüvenin ne içeriği,ne de seyri değişmedi;değiiştirdiğimiz şey sadece kitapların ismi oldu.bu ciltle birlikte,ülkemiz fotoğraflarının herhangş bir kulvarında kayda değer bir yeri olan 100'den fazla fotoğrafçının hatıratını,analizlerini,tespiğtlerini,öngörülerini,fikir ve duygu dünyalarını basılı (kalıcı) metaryele dönüştümeyi başardık.

    Dile kolay...Tamamen amatör çabalarla,fakat son derece disiplinli ve özverili şekilde yürütülen bu çalışmada benden izin gönüllülük temelinde harcadığı mesaiyi ve üstesinden gelmek zorunda kaldığı zorlukları,ortalama bir insanın tahayyül etmesi bile mümkün değildir."Yaşam bilir" diyelim...

Işıkla Resmedenler 6 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.