sadsad x
asdasd
155,00 TL
108,50 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
46,50 TL
Işid ve Irak Hakkında Bilgiler
Türü: Uluslararası İlişkiler ve Dış Politika Kitapları
Sayfa Sayısı: 464
ISBN: 9789751416681
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Abdullah Ağar
Abdullah Ağar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Işid ve Irak Kısa Özet

  Irak’ın dağlarında yaralanmış olan Abdullah Ağar,  şimdi IŞİD ve Irak’ı yazdı!

  Herkesin masa başında öğrendikleriyle anlamaya ve anlatmaya kalktığı IŞİD ve Irak’ı, Abdullah Ağar yaşayarak, görerek, hissederek, acısını ve kahrını çekerek yazdı.

  Terörle mücadelede komando tugaylarında, Özel Kuvvetler’de görev yapan, sayısız çatışmaya giren ve Irak dağlarında belinden üç kurşunla yaralanan Abdullah Ağar, tam 4 yıl, 1 gün, 7 saat, terör ateşinin her gün kasıp kavurduğu, kızılca kıyametin koptuğu Irak’ta, Bağdat’ta yaşadı. Onlarca kez, Ninova-Musul-Telafer’e, Tamim-Kerkük’e, Selahaddin’e, Diyala-Bakuba’ya, Anbar’ın varoşlarına, Kürt bölgesine (Erbil, Süleymaniye, Duhok), Şiiliğin kutsal alanlarına (Necef ve Kerbela) gitti. Hem de köylerine, obalarına, mezralarına kadar…

  Onlarla yaşadı. Araştırdı, inceledi, gözlemledi ve 45 derece sıcaklık altında ölümün soğuk nefesini ensesinde hissederek olayları izledi. Sonunda da ortaya bu kitap çıktı.

  Abdullah Ağar’ın sarsıcı ve etkili anlatımıyla, IŞİD ve Irak’ı bilinmeyen gerçekler ve terörle kavrulan yaşamın acı hikayeleri eşliğinde okuyacaksınız.

 • 2. Hamur

Işid ve Irak Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.