sadsad x
asdasd

İş Güvenliği Palavramız

Yolda Kitap
9,26
6,57
%29 indirim
İş Güvenliği Palavramız Hakkında Bilgiler
Türü: Araştırma-İnceleme-Kuram Kitapları
Sayfa Sayısı: 202
ISBN: 9786054776405
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Erbil Erbige
Erbil Erbige
Devamı
Kampanya

İş Güvenliği Palavramız Hakkında Yorumlar

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • İş Güvenliği Palavramız Kısa Özet

    Yaptığınız her iş süreçler bütünlerinden oluşur. İşinizin ana ve alt süreçlerinin sayıları, yaptığınız işe göre değişmekle beraber, yüzleri, hatta binleri bulabilir.. Yaptığınız işte en fazla kazancı sağlarken SEÇ/HSE güvenliğini de sağlamak için yapacağınız tek şey; kendi yönetim sistemlerinizi SEÇ/HSE odaklı olarak kurmaktır.Yürütme ve yasama erkleriyle birlikte özel ve kamu alanlarındaki her düzeydeki yönetici ve patron kendi sorumluluk alanları içerisinde kendi yönetim sistemlerini oluşturamadığı sürece, ne yapılırsa yapılsın, son 40 yıldır olduğu gibi *sistemsizlik* hep kazanacaktır.

    *İşçi Sağlığı* ve *İş Güvenliği* ile birlikte *Çevre Koruma* bütünlüğünü başarılı bir şekilde sistematik hale getirerek sorun olmaktan çıkaran başarılı ülkeler ve bu ülkelerin başarılı firmaları ve işletmeleri bunu nasıl yapmaktadırlar? Başarılı ülkelerin yasama,yürütme ve yargı erkleri; kamu ve özel sektörlerindeki mimar, mühendis, her düzey yönetici, sivil toplum kuruluşları, patron, bürokat ve siyasetçilerine nasıl bir yol haritası vermektedirler? Kurdukları sistemler kendi iç denetimlerini nasıl gerçekleştirmektedir? Bizim yapamadığımız ve başaramadığımız nedir? Ne yapmamız gerekmektedir?

    Elinizdeki kitap, bu tür sorulara uluslarası uygulamalardan alınan örneklerle yanıtlar vererek sorunun çözümüne odaklanmış bir çalışmadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.