sadsad x
asdasd
42,00 TL
29,40 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
12,60 TL
İnsan Sanatı Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 352
ISBN: 9786059780728
Kapak: Ciltsiz
Nihat Aytürk
Nihat Aytürk
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İnsan Sanatı Kısa Özet

  İnsan evrende en mükemmel varlıktır. Ancak insan olmak sadece insan bedeni taşımak değildir. Gerçek anlamda insan olmak; karakter ve kişilik sahibi, alçakgönüllü ve hoşgörülü; dürüst ve güvenilir, bilgili ve erdemli; sözü dinlenir, sevilen ve sayılan, örnek alınan, olgun ve saygın iyi bir *insan* olmaktır. Bu yüzden *insan olmak* bir sanattır.

  Hayatta başarılı ve mutlu olabilmek için öncelikle insanı anlamak ve tanımak, insan sanatını öğrenmek gereklidir. Çünkü insanı tanıyan, insanın ruhsal ve sosyal yapısını bilen; iletişim becerilerini geliştiren; insanlarla iyi ilişki ve iletişim kurabilen insanlar hayatta daima başarılı ve mutludurlar.

  Bu Kitap’ta; başarılı ve mutlu, nitelikli ve etkili, örnek ve üstün, iyi bir *insan* olmanın yol ve yöntemleri ile sosyal yaşamda ve iş hayatında başarılı insan ilişkileri ve davranış biçimleri; olumlu ve etkili imaj, iletişim ve izlenim yöntemleri; güzel ve etkili konuşma ve ikna etme becerileri; toplum ve topluluk önünde etkili konuşma teknikleri; mutlu bir evlilik ve aile yaşamı Yazar’ın 40 yıllık bilgi ve birikiminin ürünü olarak uygulamaya yönelik örneklerle anlatılmış ve açıklanmıştır.

  İnanıyoruz ki; bu Kitabı okuduğunuzda, önerilen ilke ve yöntemleri uyguladığınızda iş hayatınızda ve sosyal yaşamınızda olumlu bir gelişme olacaktır.

  Başarınız ve mutluluğunuz en içten dileğimizdir.

İnsan Sanatı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.