sadsad x
asdasd

İnsan Karakterinin Oluşumunda Burçlar

Çınaraltı Yayınları
30,00 TL
19,50 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
10,50 TL
İnsan Karakterinin Oluşumunda Burçlar Hakkında Bilgiler
Türü: Astroloji-Fal- Rüya
Sayfa Sayısı: 536
ISBN: 9786055563691
Kapak: Ciltsiz
Hasan Kocabaş
Hasan Kocabaş
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • İnsan Karakterinin Oluşumunda Burçlar Kısa Özet

    Tarihin başlangıcından beri insanoğlu gökyüzünü incelemiş ve gördüklerinden anlamlar çıkarmaya çalışmıştır. Büyük kumandanlar, imparatorlar çoğu zaman önemli bir savaşa karar verebilmek için astronomiden faydalanmışlardır. Çünkü ilk insandan bugüne bilinen bir durum var: Gökyüzündeki hareketler insanın mizacına, kararlarına etki etmektedir.

    İnsan doğduğu andan itibaren başta aile üyeleri olmak üzere bütün hayatı boyunca çevresiyle iletişim kurmak zorundadır. Hayat serüveni içinde farklı mizaçta insanlarla bir arada yaşamak durumundadır. Bu farklı mizaçtaki insanlarla sağlıklı iletişim kurabilmenin yolu onları tanımaktan geçer. İnsan denilen muammayı çözebilmek ve tam anlamıyla anlamak yüzde yüz mümkün değilse de anlamak için çaba harcamak gerekir. Bir insanı tanıyabilmek için burcunu ve bu burcun özelliklerini bilmek iyi bir yöntemdir. Burçların insan karakterine olan etkilerinin bilinmesi insanlar arası ilişkilerin daha sağlıklı olmasına yardımcı olacaktır.

    Elinizdeki bu kitap ile burçların özelliklerini öğrenecek, hangi burçların birbiriyle daha uyumlu olduğu, hangilerinin etkileşimin nasıl olabileceği hakkında bilgi sahibi olacaksınız

İnsan Karakterinin Oluşumunda Burçlar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.