sadsad x
asdasd

İnşaat Uygulamalarında Yanlışlar Doğrular

Yapı Endüstri Merkezi Yayınları
27,78
22,78
%18 indirim
İnşaat Uygulamalarında Yanlışlar Doğrular Hakkında Bilgiler
Türü: Kategorisiz Ürünler
Sayfa Sayısı: 250861
ISBN: 9789758599066
Boyut: 16.5 x 0
Firuzan Baytop
Firuzan Baytop
Devamı
Kampanya

İnşaat Uygulamalarında Yanlışlar Doğrular Hakkında Yorumlar

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • İnşaat Uygulamalarında Yanlışlar Doğrular Kısa Özet

    İnşaat Uygulamalarında Yanlışlar-Doğrular, şantiyelerde yapılan uygulama hatalarını saptayarak, doğru uygulamaların nasıl yapılması gerektiğini okuyucuya aktarmayı hedefliyor.

    Firuzan Baytop, 50 yılı aşkın bir süreye yayılan uluslararası şantiye deneyimleri sırasında saptadığı yanlış uygulama örneklerini fotoğraflar, kısa ve net açıklamalarla birlikte mercek altına alıyor. Yapılan yanlışların ortaya konmasının ardından, doğru uygulamaların nasıl yapılması gerektiğini yine fotoğraflar eşliğinde tanımlayan kitap, bu yönüyle uygulamacılar için vazgeçilmez bir rehber olma niteliği taşıyor.

    Firuzan Baytop, Türkiye'deki ve yurtdışındaki muhtelif yapı üretim süreçlerinde, farklı kurum ve kişilerin uygulama deneyimlerinden yararlanarak hazırladığı kitap aracılığıyla, özellikle genç meslektaşlarına şöyle sesleniyor: "Herkes yanlış yapabilir. Siz de yapacaksınız. Ancak önemli olan o yanlışlıkları bir daha yapmamaktır (Hele bu kitaptaki resimleri gördükten sonra). Yanlışla-rınızı kabul edin, doğruları yapmaya çalışın. Unutmayalım ki, baştan doğrusunu yapmak sonradan düzeltmekten çok daha ucuzdur."

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.