sadsad x
asdasd

İmparatorluğun Son Nefesi Ulu Hakan Sultan Abdülhamid Han

Kitap Dostu Yayınları

Recep Babacan

46,30 TL
38,43 TL
%17 indirim
Kazancınız
:
7,87 TL
Alışveriş Listeme Ekle
İmparatorluğun Son Nefesi Ulu Hakan Sultan Abdülhamid Han Hakkında Bilgiler
Türü: Tarih Araştırma ve İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 401
ISBN: 9786054213696
Kapak: Ciltli
Recep Babacan
Recep Babacan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • İmparatorluğun Son Nefesi Ulu Hakan Sultan Abdülhamid Han Kısa Özet

    2. Abdülhamid Han ile ilgili olarak bu güne kadar birçok kitap yazıldı. Onun siyasi ve kişisel dahiyane hayatını öven eserler bulunduğu gibi dönemini insafsızca eleştiren eserler de yazıldı.

    Hatta büyük Sultan bu ülkenin okullarında "Kızıl Sultan" unvanı ile Türk çocuklarına tanıtıldı. Oysa yazılı tarih ve belgeler Sultan Hamid'in insafsızca yargılandığını ortaya koymaktaydı. 20 yıl evvel merhum Cumhurbaşkanımız Turgut Özal'ın da işaret buyurduğu gibi bilim ve teknolojinin bu denli geliştiği bir çağda bu milletin çocuklarına tarih eğitimi diye niçin bunca iftira ve yalan öğrettiklerini anlamakta zorluk çekiyorum.

    2. Abdülhamid Han'ı kötüleme nedenlerini uzun yıllardan beri araştırmaktayım. Abdülhamid Han'ın 33 yıllık saltanatı boyunca yaşadıklarını bir nebze olsun yazmaktan maksadım, sevgili milletime yüce Hakanı bir kez daha hatırlatmak, sarayda geçen hususi hayatlarını hikaye etmek ve tarihimizin son devirlerinde yaşanan ve birçok şahidi bulunan olayları bildirmekle mümtaz bir şahsiyet olan Abdülhamid Han'ın aziz hatırasına ufak bir hizmette bulunmak arzusudur.

İmparatorluğun Son Nefesi Ulu Hakan Sultan Abdülhamid Han Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.