Kategoriler x

Çocuk Kitapları »

Edebiyat Kitapları »

Eğitim - Okula Yardımcı Kitaplar »

Gezi ve Rehber Kitapları »

Hobi & Oyuncak »

Kırtasiye »

KPSS Kitapları »

Psikolojik Kitaplar »

Sağlık Kitapları »

Tarih Kitapları »

Tüm Kategoriler »

Yayınevi Listesi »

Yazar Listesi »

İmge-Drama

75,00 TL
58,50 TL

İnci Hocanın dersine katıldığınızda bilimler arası köprülerde yolculuk yapar, cömertçe ikram edilen yılların özü bilgileri heybenize koyarsınız. Hayran kalır ve bir şarkı hatırlarsınız. Derin sularda inci tanesi arama cesareti ve gücünü görür, siz de esinlenirsiniz.

Berna Arapaslan

Her şey siz ve ekibiniz tarafından çok ayrıntılı ve özenerek oluşturulmuş. Derinden bağlandığım bir grup yaşantısını sayenizde yaşadım. Sizden çok şey öğrendim ve umarım ki eğitimlerinize defalarca katılıp öğrenmeye devam ederim. Kendi adıma sizin verdiklerinizi almaya çalıştım. Yeni yeni pencereler açtınız bakmam için hayata...Var olun sağ olun. Varlığınız hep güven ve huzur veriyor bana. Yeniden buluşmak dileğimdir. İyi akşamlar saygılar, yüreğimden sevgiler...

Şükran Arslan Dikme

Öncelikle imge drama eğitimine katılmaktan ve böyle bir kitabın yazılması ve hazırlanması sürecine tanıklık etmiş olmaktan dolayı mutluluk duyduğumu belirtmek isterim. Göndermiş olduğunuz kitap taslağını birkaç kere (her defasında farklı yerlerine daha çok odaklanarak) okudum. Ufuk açıcı, merak uyandırıcı, uygulamalarla heyecan verici bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Bu çalışma ve sizin yaklaşımınız bana birçok açıdan rehber ve ilham kaynağı oldu. Gönülden teşekkür ederim.

Gülfizar Varma

Danışanlarımın iç dünyalarına yolculuklarında, onlara eşlik ederken İnci Doğaner’den öğrenmeye başladığım İmge Drama yaklaşımını, yöntemini kullanıyorum. İmgelerin, bildiğim eşleme, rol değiştirme teknikleriyle farklı bir düzlemde, işlevleriyle ele alındığı İmge Drama, danışanlarımın öz kaynaklarına ulaşmalarında, değişip, dönüşmelerinde ışıklı bir yol sunuyor.

Zühal Yerlikaya