sadsad x
asdasd

İlluminati'nin Dünya Devrimleri

Bilge Karınca Yayınları

Nesta Webster

70,00 TL
42,00 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
28,00 TL
İlluminati'nin Dünya Devrimleri Hakkında Bilgiler
Türü: Derin Siyaset ve Komplo Teori Kitapları
Sayfa Sayısı: 413
ISBN: 9786055642792
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2015
Nesta Webster
Nesta Webster
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İlluminati'nin Dünya Devrimleri Kısa Özet

  Nesta Webster`ın ezber bozan kitabı:

  İyi, doğru, güzel ahlaki ve namuslu olan her şeye karşı şeytani bir dünya felaketi olan Gizli Örgütü bu kitapla deşifre ediyoruz.

  Siyonizm`in Kabalacı Tanrı İmparatorluğu kadim ideali Tek Dünya Devleti`ne giden yolda karşısına çıkan ve çıkacak olan tüm engelleri yok ederek, ezip geçen bir vurucu güçtür İlluminati. O tüm dünyaya hükmetmek için 1776`da Yahudi Adam Weishaupt tarafından Bavyera`da kurulan şeytani bir "Gizli Örgüt" tür.

  Aydınlanma anlamına gelen İlluminati gerçekte neyi nasıl anlatmaktadır?

  1789`da Fransız İhtilali`ni gerçekleştiren tüm liderler Danton, Robespierre, Marat ve bunların finansörleri hem yahudi hem de İlluminatiydiler.

  Yine İnsan Hakları Beyannamesi`ni yazan J. J. Rousseau bir Masondu ve İlluminati üyesiydi. Voltaire`de hem Mason hem de İlluminati idi. Ahlaksız sapık George Sand, Kömüncü Robert Owen`de hem Yahudi hem Mason hem de İlluminati idi. Karl Marks ve Engels`de öyleydiler. 1848 olayları da İlluminati kaynaklıydı. 1917 Bolşevik, devriminin Lideri Lenin, yine devrimin ileri gelenlerinden Kerensky, Leon Troçki ve önde gelen diğer şeflerin hiçbiri gerçekte Rus değildi hepsi Yahudi ve İlluminati idi.

  Napoleon`un önceleri zafer kazanması için finans sağlayan araları açılınca da Napoleon`a savaş kaybettiren finansçı bankerler kimlerdir? Türkiye`de faaliyet gösteren Balkan Savaşı ve Birinci Dünya Savaşı`nın ve Rus İhtilali`nin savaş zengini Parvus Efendi gerçekte kimdi?

  İlluminati dünyadaki tüm sendikal işçi hareketleri ve diğer sosyal hareketleri maddi açısdan niçin finanse eder? Kısacası İlluminati hakkında dünyadaki tek kaynak.

 • 2. Hamur

İlluminati'nin Dünya Devrimleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.