sadsad x
asdasd

İlkokul 2. Sınıf 1. Kitap: Doğal Sayılar - Toplama ve Çıkarma

Enpro Yayınları

İdil Ayyürek

20,00 TL
14,00 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
6,00 TL
İlkokul 2. Sınıf 1. Kitap: Doğal Sayılar - Toplama ve Çıkarma Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Sınavlara Hazırlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 88
ISBN: 9786056930584
Kapak: Ciltsiz
İdil Ayyürek
İdil Ayyürek
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İlkokul 2. Sınıf 1. Kitap: Doğal Sayılar - Toplama ve Çıkarma Kısa Özet

  İlkokulda temel amacımız, öğrencilerimizi hayata ve üst öğrenimlere hazırlamaktır. Bunun gerçekleşmesi için de öğrencilerin etkili akıl yürütme, eleştirel düşünme, bilgiyi transfer etme becerilerini kazanması gerekmektedir. İlkokulda her dersin ayrı bir önemi vardır fakat saydığımız becerileri kazandırmada matematik başrol oynamaktadır.

  Matematik, diğer bilim dallarına öncülük eden, onların alt yapısını oluşturan bir bilim dalı olduğu gibi başarıya giden yolda lokomotif özelliği taşıyan bir derstir.
  Matematiği sadece ders olarak görmek yanlış olur. Matematik, düşünebilme gücüdür; problem çözebilme kabiliyetidir. Bu bilinçle oluşturduğumuz kitabımız, dünyada ve ülkemizde yapılan yeni nesil sınavlara ve MEB öğretim programına uygun olarak hazırlanmıştır. Öğrencileri sıkmadan işlem kabiliyetlerini arttırmaya ve her şeyden önemlisi düşünce yapılarını geliştirmeye yöneliktir. Hayatın içinden sorularla öğrencilerimizi en iyi şekilde üst öğrenimlere ve yaşama hazırlamak hedefimizdir.

  Yeni nesil sorulardan oluşan kitabımızın başarınıza katkıda bulunması ve matematiği severek, isteyerek öğrenmenizi sağlaması en büyük temennimizdir.

  İdil Ayyürek

İlkokul 2. Sınıf 1. Kitap: Doğal Sayılar - Toplama ve Çıkarma Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.