sadsad x
asdasd

İlk ve Acil Yardım Teknikerliği Paramedik

Güneş Tıp Kitabevleri
64,81 TL
63,51 TL
%2 indirim
Kazancınız
:
1,30 TL
Alışveriş Listeme Ekle
İlk ve Acil Yardım Teknikerliği Paramedik Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Sağlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 888
ISBN: 9789752776951
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İlk ve Acil Yardım Teknikerliği Paramedik Kısa Özet

  Aradan geçen yıllar boyunca hastane öncesi acil sağlık hizmetleri sunumunda ve paramedik eğitimleri alanında çok olumlu gelişmeler olmasına rağmen, özellikle öğrenciler, kapsamlı ve güncel kaynaklar konusunda eksiklik çekmişlerdir.

  Bu kitap, bu eksikliği doldurmak üzere, alanında uzman kişiler tarafından mesleğin koşullarına en uygun şekilde hazırlanmıştır. Bir ders kitabı niteliğinde tasarlanan bu kitabın kapsamlı, içeriği paramedik düzeyine uygun, görsel yönden zengin ve paramedik programların müfredatı ile uyumlu olmasına özen gösterilmiştir. 


  Sağlık Meslek Yüksek Okullarının "İlk ve Acil Yardım* programlarında eğitim gören öğrencilerin ve çalışma hayatında olan paramediklerin yararlanabileceği bu kitap, eğitim ve meslek yaşamında sorularınıza cevap bulabileceğiniz bir başvuru kaynağıdır.

  En son bilimsel yayınlar ve kaynaklardan yararlanılarak konusunda uzman kişiler tarafından hazırlanmıştır.
  Bilimsel makaleler yanında pratik bilgi ve uygulama örneklerinden oluşan bir kitap olarak önemli bir boşluğu doldurur niteliktedir.
  Kitap, özellikle Sağlık Meslek Yüksek Okullarının "İlk ve Acil Yardım* programlarında eğitim gören öğrencilerin ve çalışma hayatında olan paramedikler için de önemli bir başucu kitabıdır.

  Sağlık Meslek Yüksek Okullarının "İlk ve Acil Yardım* programlarında eğitim gören öğrencilerin bir kaynak kitap olarak kullanabilecekleri nitelikte müfredatla uyumlu bir yayındır.

İlk ve Acil Yardım Teknikerliği Paramedik Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.