sadsad x
asdasd
20,00 TL
9,00 TL
%55 indirim
Kazancınız
:
11,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
İkinci Bir Şans Hakkında Bilgiler
Türü: Tasavvuf Mezhep ve Tarikat Kitapları
Sayfa Sayısı: 171
ISBN: 9786059672573
Kapak: Ciltsiz
Hakan Demirkol
Hakan Demirkol
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İkinci Bir Şans Kısa Özet

  Tövbe, hemen hemen herkes hayatında en az bir kere tövbe etmiştir. İnsanoğlu işte bu, tövbe eder bazen, ama gönülden ama gönülsüz. Acaba Allah, hiç inanmayanlara da onlara son nefeslerinde ikinci bir şans veriyor muydu?

  Yunus Laurent, hayatı hep kadın, içki, kumar ve avareliklerle geçer. Ama Yunus Laurent’i diğer insanlardan ayıran en önemli özelliği, hayatı boyunca hiçbir canlıya zarar vermemesidir. Yunus Laurent’in yaşam felsefesinde karıncayı öldürmek bir kenara onu incitmek bile yer almaz.

  Lakin Fransız Yunus Laurent, ne Allah’a ne de herhangi bir dine inancı vardı. Yunus Laurent, Kadir Gecesi’ndeki kaza sonucu yaşam ile ölüm arasında, o çok ince çizgide kaderini belirler. Herkese verilen bu ikinci şansı bırakmaz.

  Yunus Laurent, Hacı Bayram Doğru ile tanışmasından sonra geçmişteki yaşantısından yavaş yavaş vazgeçer. Yunus Laurent, o ince çizgide hayatının en önemli kararını verip tövbe eder. Allah’a çok yakın bir dost olur ve yaşantısının son anında bir evliya derecesine sahip olur.

  Yunus Laurent’in Kadir Gecesi’nde insanoğluna Allah tarafından bahşedilen o muazzam *an* da kalbine bir anda düşen Allah inancı ve aşkı, onu Allah katında evliya derecelerin en üstüne çıkarmıştır.

  Günümüzde yaşayan insanlardan, Musevi, Hristiyan ve Müslümanlardan hiç kimse bir zamanların dinsizi olan, Fransız Yunus Laurent’in kavuşmuş olduğu dereceye ulaşamadı.

  Elinizdeki kitapta anlatılanlar modern çağın son iki büyük evliyasının, Hacı Bayram Doğru ve Yunus Laurent’in, Allah inancı ve aşkı yolundaki mucizelerle dolu hayatları ve tasavvuf anlayışındaki inanılmaz yaşantılarının öyküsüdür.

İkinci Bir Şans Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.