sadsad x
asdasd
İftara Yetişecek Lezzet Kitapları 10 Mayıs 2019

İftara Yetişecek Lezzet Kitapları

Ramazan için hazır mısınız?

Onbir ayın sultanı Ramazan ayı, ruhlarımıza huzuru, sofralarımıza lezzeti getirdi. Birlikte oturulan iftar sofraları için saatleri sayarken, sevdiklerimizle paylaşılacak en güzel ramazan yemekleri için lezzet kitapları da www.bkmkitap.com adresinden yemek sever okurların mutfağındaki yerini alıyor.

Sahur sofralarından iftar sofralarına kadar her türlü damak tadına uygun birbirinden kaliteli basımlarla yemek tarifi ve lezzet kitapları Ramazan ayı boyunca en çok okuduğunuz kitaplar arasında yerini alacak. Osmanlı Mutfağı’ndan sebze yemeği tariflerine, Anadolu lezzetlerinden hamur işlerine, salata tariflerinden tencere yemeklerine kadar pek çok lezzet konusunu ele alan yemek kitapları değişik fikirlerle en büyük yardımcınız olacak. Ramazan ayı boyunca mutfağınızdaki en yakın dostunuz olmaya aday kitaplar, www.bkmkitap.com sitesinden bir tık’la elinize ulaşacak. Damak tadınıza en uygun olan kitap için vereceğiniz siparişle 30 gün boyunca sahur ve iftar sofralarınıza şenlik ve bereket gelecek. Kadim olduğu kadar yeni lezzetlerle süslenen sofralar, Ramazan ayı boyunca kitapseverlerin ruhları kadar eşsiz tatlarla karınlarını da doyuracak. İster şubelerimizden isterseniz www.bkmkitap.com adresinden Ramazan sofralarınız için seçeceğiniz yemek tarifi fikirleri, en güzel sahur ve iftar saatlerini sevdiklerinizle geçirmenizi sağlayacak.

BKM Kitap, Ramazan’ın ruhunu sevdiklerinizle sofralarınızda doyasıya yaşamanız için “İftara yetişecek lezzet kitapları” sizin için seçti. Afiyet olsun!

– Yunus Emre Akkor – Osmanlı Mutfağı

– Gökçe Adar – Anadolu Sosları

– Ebru Omurcalı – Tatlılar ve Tuzlular

- Arda Türkmen – Arda’nın Mutfağı

- Gizem Özdilli – Aşkın Lezzeti

- Refika Birgül – Refika’dan Hızlı Tarifler

- Deli Raşit Usta- Deli Raşit Usta’dan Türk ve Dünya Mutfağı Serisi

Saygın Ersin - Pir-i Lezzet 

Lezzet ve kitap demişken heyecan verici kurgusu, iştah kabartan yemek tarifleri ile sürükleyici bir roman okumak size Ramazan sofraları için ilham verebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.