sadsad x
asdasd

İçimizdeki Şeytan

Hayykitap

Sabahattin Ali

20,00 TL
13,00 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
7,00 TL
İçimizdeki Şeytan Hakkında Bilgiler
Türü: Türk Edebiyatı Romanları
Sayfa Sayısı: 280
ISBN: 9786052214947
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
Sabahattin Ali
Sabahattin Ali
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İçimizdeki Şeytan Kısa Özet

  Karanlık toplumsal ilişkiler, sahte aydınlar ve yaralı bir aşk hikayesi; Sabahattin Ali’nin adeta içini döktüğü bir roman.

  *Kendimize dair konuşacak hiçbir şey yok mu?* diye düşünüyordu. Fakat bu yabancılığın bütün kabahati kendinde olamazdı. İşte, Ömer de deminden beri uzak durmakta devam ediyor ve kendilerine ait olmayan mevzular üzerinde dolaşıyordu. Bunu tespit etmek, zannının aksine olarak, Macide’ye hiç de acı gelmedi... Ömer’in kendinden uzaklaşmaya başladığını görmek bu kadar kolay mıydı?

  İçimizdeki Şeytan, Sabahattin Ali’nin belki de en trajik karakterlerinin Ömer ve Macide’nin, arkadaşlarının ve bir toplumsal sınıfın romanı. Büyük ideallere sahip olmasına rağmen Ömer kafasındaki gerçeklerle yaşadığı hayatı bir türlü uyuşturamaz ve çoğu zaman küçük zaaflarına yenik düşer. Macide hayatı olduğu gibi kabul eden bir genç kadın olarak hakiki insanların, hakiki ilişkilerin peşindedir. Bu iki genç, nedenini anlayamadıkları bir şekilde birbirlerine bağlanırlar. Aşk zaten mantıklı sebepler arar mı kendine?

  Karanlık toplumsal ilişkiler, sahte aydınlar ve yaralı bir aşk hikayesi; Sabahattin Ali’nin adeta içini döktüğü bir roman İçimizdeki Şeytan.

 • 2. Hamur

İçimizdeki Şeytan Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.