sadsad x
asdasd

İçeri Girmez miydiniz?

Notos Kitap

Neslihan Önderoğlu

11,00 TL
7,70 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
3,30 TL
İçeri Girmez miydiniz? Hakkında Bilgiler
Türü: Türk Edebiyatı Romanları
Sayfa Sayısı: 106
ISBN: 9786055904890
Kapak: Ciltsiz
Neslihan Önderoğlu
Neslihan Önderoğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İçeri Girmez miydiniz? Kısa Özet

  Neslihan Önderoğlu, okurunu sıcak bir karşılama cümlesiyle selamladığı ilk öykü kitabı İçeri Girmez miydiniz? ile öyküseverleri hiç kalkmak istemeyecekleri bir misafirliğe davet ediyor.

  Gerçekleşen ile dayatılanın karşıtlığından beslenen öyküler, hemen öne çıkan hastalık ve ölüm gibi zorlu durumlar ve hayatımıza ilişkin olağan gerçeklikleriyle değil, bıraktıkları dolaylı ve derin izlerle okura dokunuyor. Neslihan Önderoğlu, yazınsal kaygıları hiç atlamadan yazan, kapısı sık sık çalınacak yazarlardan.

  "Neslihan Önderoğlu, öykülerinde, yalın bir dil, etkileyici bir anlatımla yabancılaşma, yalnızlık, ihanet temaları üzerinden, birbirinden çok farklı karakterlerle sarsıcı bir ruh halleri evreni yaratıyor. İçeri Girmez miydiniz?`deki öykülerde anlatılan ikili ilişkilerdeki açmazlar, kırılma noktaları ve yaralı ruhların yolculukları, duygularımızı ayaklandırmakla kalmıyor, bizi bir kez daha gerçeklikle yüzleşmeye davet ediyor. İnceliklerle örülü bir ilk kitabı okumak için içeri girmez miydiniz?"

  - Jale Sancak

İçeri Girmez miydiniz? Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.