sadsad x
asdasd

İçerde ve Dışarda İnsanlığa Kurulan Tezgah

Edebiyat Yayınları
23,15 TL
17,36 TL
%25 indirim
İçerde ve Dışarda İnsanlığa Kurulan Tezgah Hakkında Bilgiler
Türü: Derin Siyaset, Komplo Teori Kitapları
Sayfa Sayısı: 384
ISBN: 9786056542701
Kapak: Ciltsiz
Cem Yağcıoğlu
Cem Yağcıoğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İçerde ve Dışarda İnsanlığa Kurulan Tezgah Kısa Özet

  Ulusalcılara ve milliyetçilere kurulan büyük tu/ak ve tuzağı kuranların taktığı maskelerin ardında yer alan asırlık ittifak!., sabetay ve pakradun kardeşliğinin Atatürkçülüğe, Türkçülüğe ve İslama sızma planlarıyla, bu planların ardında yatan kutsal topraklar miti!..

  İhanetin sahipleri belli iken ve iktidar iken, muhalefetin sahipleri de onlar idi! İşte halktan saklanan ve umuda yolculuğa dönüştürülen sistem, seçim sistemi, bu umut tacirliğiyle düzenin devamını sağlıyordu!.

  Başkanlık sistemi fikrini ilk ortaya atan Atatürkçü geçinen-sanılan bir generaldi! Tıpkı, Türkiye halkı-halkları, Türkiyelilik kavramlarını ortaya koyan eski maocu, şimdilerde güya Atatürkçü(!)ler gibi...

  İhanet akp ile başlamadı!, akp, sürecin son halkasını oluşturuyordu ve onu iktidara taşıyanlar ile güya onun karşısında yer alanlar, sözde muhalefet, sözde Atatürkçü, sözde milliyetçilerdi!. Açıkçası ihanet; ta en başından beri içimizdeydi ve bir virüs gibi her yanımıza sarmıştı.

  Asıl ihanet içimizde ve büyümektedir! bu ayrıntıyı atladığımız sürece, tuzaklardan kurtulmamıza imkan yoktur!.

  Virüs(ler) temizlenmeden, ayağa kalkmamız imkanızdır!. bu sebep başkalarının planlarında figüran olmaktansa, kendi planlarımızı kurmak 1 uygulamak zorundayız!

  Flbette bunu yaparken yerel ve evrensel düşünce sistemlerini iyi etüd etmeli; Türk düşünce sistemini evrensel düşünceden ve insan öznesinden koparmadan ve hamasete bulamadan tanımlamalı ve işlemeliyiz. bunun için; Kemalizm bize yeter!.

  Gecenin bir yarısı baktığında gökyüzüne, bütün yıldızlar senindir, ister uykundan çalar gecede kalırsın, ister yıldızları sayar uyuyakalırsın... Seçim senin!. Ya tüm olana bitene seyirci kalırsın...

  Ya da başkaldırır!..

İçerde ve Dışarda İnsanlığa Kurulan Tezgah Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.