sadsad x
asdasd

İç Hastalıkları Hemşireliği Akıl Notları

Güneş Tıp Kitabevleri

Tülin Bedük

135,00 TL
İç Hastalıkları Hemşireliği Akıl Notları Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 320
ISBN: 9789752775954
Kapak: Ciltsiz
Tülin Bedük
Tülin Bedük
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İç Hastalıkları Hemşireliği Akıl Notları Kısa Özet

  Son literatürün tümüne ulaşabilmeyi kolaylaştıran, kısa, öz ve yenilikleri içeren, bilgilere kolaylıkla ulaşmayı sağlayacak *Akıl notları* yaklaşımı ile tüm bilgi gereksinimlerinizi karşılayacaksınız.

  *İç Hastalıkları Hemşireliği Akıl Notları* içinde hemşirelik bakımını yönlendirecek, kuramsal ve uygulamaya ilişkin bilgilere, bunun yanı sıra hemşirelik tanıları ve girişimleri çerçevesinde hemşirelik bakımına yer verilmiştir.

  Kitabın halen eğitim sürecinde olan öğrencilere, iç hastalıkları kliniklerinde çalışan hemşirelere, bir ilk başvuru kaynağı olabilmesi için hasta bakımında gerekli özet bilgiler ve bilinmesi gerekli önemli ayrıntılar, uyarılar ve önlemler algoritma, tablo ve şemalarla sunulan pratik bir yaklaşımla vurgulanmıştır.

  İç Hastalığı alanında eğitim gören hemşirelik öğrenci ve çalışanlarının muhakkak sahip olması gereken kaynak. * Referans iç hastalığı hemşireliği kitapları ve bilgiler sizin için özetlendi *

  Kendinizi iç hastalığı alanında güncel tutabilmek için onlarca kaynak kitabı okumanıza ve yayınları taramanıza artık gerek yok.  Kısacası bu muhteşem eserde * Referans iç hastalığı kitapları ve bilgiler sizin için özetlendi *

   

İç Hastalıkları Hemşireliği Akıl Notları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.