sadsad x
asdasd
15,00 TL
9,15 TL
%39 indirim
Kazancınız
:
5,85 TL
Hz. Osman Hakkında Bilgiler
Türü: Biyografi - Otobiyografi Kitapları
Sayfa Sayısı: 196
ISBN: 9786054913121
Kapak: Ciltsiz
Adil Akkoyunlu
Adil Akkoyunlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Hz. Osman Kısa Özet

    Bu kitapta; güzeller güzelinin etrafındaki güzel insanlardan; İslam devletinin 3. halifesi, Hz. Peygamber (s.a.v.)'in Hz. Osman'ın ve döneminin ibret dolu hikayesini okuyacakısınız... Hz. Osman döneminin ilk altı yılından sonra fitne, ortalığı kasıp kavurmaya başladı, yüreklere köz döktü. Fitneyi tanımak;  birlik ve beraberliğin ne denli önemli olduğunu görmek için Hz. Osman dönemini çok iyi tahlil etmek gerekir.

    Akkoyunlu'nun, diger çalışmalarında olduğu gibi, bu kitabında da delilsiz, dayanaksız, abartılı ifadelere yer vermediği görülüyor. Akkoyunlu, yoruma ağırlık vererek o kutlu insanları ve dönemlerini günümüze taşıyıp ibret alınmasını sağlamış...

    Neslimizi, Kur'an'la, Resul'e, sahabeyle tanıştıramazsak; başkalarıyla tanışıyorlar, başkaları sahip çıkıyor onlara. Onların yollarını yol ediniyorlar. Biz sorumluluğumuzu ihmal edersek: bu boşluğu, geleceğimizi karartan bazı kimselerin doldurulması muhtemeldir.  Gençliğini yitiren, geleceğini yitirir. Gençliği güzel olan toplumların, geleceği de güzel olur.

Hz. Osman Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.