sadsad x
asdasd

Hz. Muhammed Yaşıyor mu?

Hemen Kitap

Mert Aslan

9,26 TL
6,20 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
3,06 TL
Hz. Muhammed Yaşıyor mu? Hakkında Bilgiler
Türü: İslami Araştırma ve İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 232
ISBN: 9789756178249
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Mert Aslan
Mert Aslan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hz. Muhammed Yaşıyor mu? Kısa Özet

  Hz. Muhammed hakkında yüzlerce kitap okumuş, binlerce anekdot dinlemiş olabilirsiniz; ancak sıfır noktasına geri dönerek, O`nu yeniden keşfetmeyi veya yalın aklın, tabuları tahtından eden gücüne dayanarak O`nun hakkında öğrendiklerinizin birkaç adım ötesine geçmeyi hiç denediniz mi?

  Eğer bunu denememişseniz, tarihin o en seçkin ve gizemli adamını zihninizde doğru resmetmekte sorun yaşamanız kaçınılmazdır.

  Yüzyıllardır, dünyadan gelip geçen sayısız nesil ve göçüp gitmiş olan milyarlarca fani gibi, siz de O`nun ölümlü bir beşer olduğunu mu düşünüyordunuz? O, yaşaması ve sözde ölümü bizden farklı olmayan bir beşer miydi, yoksa "özel tasarım bir insan" olarak hala yaşıyor ve hatta her gün aramızda mı dolaşıyor?

  Gerçek şu ki, bu kitapta bulacağınız özgününe uygun bir Hz. Muhammed portresi ve yaşanılanların ilk kez gizlenmeden böylesine açık seçik anlatılmış olması; herkesi sarsacak, derinden etkileyecek ve belki doğru bilinen kavramlar bile yerle bir olacak...

  O`nun, insanlık tarihinin o gizemli ve güzide insanının, hala yaşadığını söylesek... Bu gerçekle yüzleşebilecek misiniz?..

 • 2. Hamur

Hz. Muhammed Yaşıyor mu? Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.