sadsad x
asdasd

Hot Wheels Robotik Köpek Balığı Renk Değiştiren Oyun Seti GJL12

Hot Wheels
449,90 TL
359,92 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
89,98 TL
Hot Wheels Robotik Köpek Balığı Renk Değiştiren Oyun Seti GJL12 Hakkında Bilgiler
Türü: Erkek Oyun Setleri
Sayfa Sayısı: 0
ISBN: 887961813401
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hot Wheels Robotik Köpek Balığı Renk Değiştiren Oyun Seti GJL12 Ürün Açıklaması

  Çocuğunuz bu oyun setinde Hot Wheels Şehri'ni devasa bir köpek balığının saldırısından kurtarmaya çalışacak. Kurtarma çalışmaları yaparken, yenilmeden dalganın içinden geçebilecek kadar hızlı olup olmağını öğrenecek. Çocuklar kahramanlık yolculuğuna arabalarını soğuk su havuzuna sokarak başlar, ardından arabayı fırlatıcıya yüklemek için kolu kaldırır ve dalga boyunca yarışmaya hazırlanırlar.

  Başarısız olurlarsa köpek balığının ağzı açıldığında ona yem olurlar. Dev köpek balığının karnındayken, araba sihirli bir şekilde renk değiştirir. Köpek balığının ağzını kapatarak oyun seti kolayca sıfırlanır ve tekrar tekrar oynanabilir.

  Çocuklar köpek balığının çenesinden kaçmak, çember boyunca ilerlemek ve şehrin güvenliğini sağlamak için yeterince hız elde etmek amacıyla fırlatıcıyı olabildiğince güçlü kullanmalıdır. Aksiyon dolu gösteriler ve renk değiştirme özelliği bu oyun setini vazgeçilmez hale getirir.

  Çocukların motor becerilerini geliştirir ve hayal gücünü besler. Daha fazla aksiyon dolu eğlence için diğer Hot Wheels setlerine (ayrıca satılır) bağlanabilir. Bir adet Hot Wheels renk değiştirme aracı içerir.

  Yaş: 3 yaş ve üzeri

Hot Wheels Robotik Köpek Balığı Renk Değiştiren Oyun Seti GJL12 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.