sadsad x
asdasd
20,37
14,26
%30 indirim
Homo Erectus Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 244
ISBN: 9786050923124
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Tonino Benacquista
Tonino Benacquista
Devamı
Kampanya

Homo Erectus Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Homo Erectus Kısa Özet

  Kadın-erkek ilişkilerine farklı bir pencereden bakmanızı sağlayacak, Tonino Benacquista’nın deyişiyle *uzlaşı* üzerine bir roman.

  Kadınlarla sorunları olan erkeklere özel bu toplantılara kimi içini dökmek, kimi derdine derman bulmak için katılıyordu. Aldatanlar, aldatılanlar, seks düşkünleri, iktidarsızlar… Kimi dertli, kimi öfkeli, kimi intikam arayışında yüz kadar erkek… 

  Karısı kendisini bir striptizci erkekle aldattığı için onu affedemeyen ve kurtuluşu fahişelerin kollarında arayan pencere ustası Yves; kadınların hiç ilgi göstermediği, onlar tarafından neredeyse görülmez olduğuna inanan ve bunun ilahi bir komplo olduğunu düşünen garson Denis; sevdiği kadın tarafından terk edilen ve diğer kadınlarda onu ararken ünlü bir top modelle aşk yaşamaya başlayan entelektüel Philippe… 

  Homo Erectus kadın-erkek ilişkilerine farklı bir pencereden bakmanızı sağlayacak, Tonino Benacquista’nın deyişiyle *uzlaşı* üzerine bir roman.

  Yazar Hakkında:

  İtalyan kökenli yazar Tonino Benacquista 1961 yılında Fransa’da doğdu. Aynı zamanda senaryo yazarı da olan Benacquista’nın Doğan Kitap tarafından yayımlanan Malavita-Belalı Tanık adlı romanı aynı isimle sinemaya uyarlandı. Filmin başrollerinde Robert De Niro ve Michelle Pfeiffer oynadı.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.