sadsad x
asdasd

Homeopatinin Bakış Açısıyla Tıbbın Özü Felsefesi ve Hastalıkların Tedavisi

Hiperlink Yayınları
100,00
81,00
%19 indirim
Homeopatinin Bakış Açısıyla Tıbbın Özü Felsefesi ve Hastalıkların Tedavisi Hakkında Bilgiler
Türü: Alternatif Tıp, Şifalı Bitki Kitapları
Sayfa Sayısı: 250
ISBN: 9786056557712
Boyut: 15 x 0
Kapak: Ciltsiz
Serdar Büyüközer
Serdar Büyüközer
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya

Homeopatinin Bakış Açısıyla Tıbbın Özü Felsefesi ve Hastalıkların Tedavisi Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Homeopatinin Bakış Açısıyla Tıbbın Özü Felsefesi ve Hastalıkların Tedavisi Kısa Özet

  Bu kitap, homeopatinin üç temel kitabının çok özel bir çevirisidir. Dönemin uzun cümlelerden oluşan ağdalı bilim dili nedeniyle kasıtlı olarak birebir çeviri yapılmamıştır. Böylece ortaya, asıllarına göre okuması ve anlaması gayet kolay, sade bir kitap çıkmıştır. Üç farklı kitabın tek ciltte, tek çevirmen ve düzenleyen eliyle buluşması, dil birliğini korumuş ve ilişkili konuları beraber incelemeyi mümkün hale getirmiştir. Bunlar, birbirlerini tamamlayan kitaplardır. Üçünü arka arkaya okumak homeopatiyi daha iyi anlamanıza çok yardım edecektir. Çeviri yapılırken sadeleştirmekle yetinilmemiş, ilave yorumlarla, asıl kitaplarda olmayan ara başlıklarla ve asıl metnin yeniden düzenlenmesi yolu ile konunun daha iyi anlaşılması için her türlü özen gösterilmiştir. Buna bazı hataların düzeltilmesi de dahildir. Bu kitaplar:

  - Tıbbın Özü (Organon of the Medicine) : Homeopatiyi anlatan birinci ve en önemli kitaptır. Bu kitabı doğru anlamadan çok iyi bir homeopat olmak mümkün değildir. Dr. Samuel Hahnemann tarafından Almanca olarak yazılmıştır.

  - Uzun Süren Hastalıklar (The Chronic Diseases) : Tıbbı destek almadan kendi kendine iyileşemeyen hastalıkların ilaçla tedavisi hakkındadır. Dr. Samuel Hahnemann tarafından Almanca olarak yazılmıştır.

  - Homeopatik Felsefe Dersleri (Lectures on Homoeopathic Philosophy) : Tıbbın Özü ve Uzun Süren Hastalıklar kitapları hakkında daha kapsamlı ve daha pratik bilgiler verir. Dr. James Tyler Kent tarafından İngilizce olarak yazılmıştır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.