sadsad x
asdasd
13,89 TL
9,17 TL
%34 indirim
Kazancınız
:
4,72 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Her Şey ‘Yol’unda Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 184
ISBN: 9786053236375
Kapak: Ciltsiz
Emel N. Ş. Tunç
Emel N. Ş. Tunç
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Her Şey ‘Yol’unda Kısa Özet

  Bu kitap bir hayalin gerçeğe dönüşmüş hali. Bir gün sadece cılız bir düşünce idi, gülümseten uzak bir hayaldi. Aslında bir yazardan çok paylaşımcı diyebilirim kendime. Yine de kitap yazmak benim ne haddime diyen içimdeki sabotajcıyı dinlemedim, cesaret ettim, söyleyeceklerimi bir kişi bile okusa, bir kişiye bile iyi gelse benim için o bir kişi önemli. Belki tanımadığım ama benim gibi *BİR*in parçası olan o varlık için de bir fark yaratabilir diye düşündüm. Vazgeçmedim, umut ettim, sabrettim ve hayal etmeye devam ettim.

  Bilmek, olabilmek ve nihayet *olmak*

  İlk ayet *oku* idi. Yolculuk bilgilenmekle başlıyor. Başlangıçta, bilgi olmadan nereye gideceğimiz meçhul, haritasız, pusulasız yola çıkamayız. Bilmek bize güven veriyor, cesaret veriyor.

  Öğrendiklerimizi uygulamaya başladıkça idrak artıyor, anlayış, huzur, neşe, dinginlik, halinden memnun olma gibi duygular daha çok yaşanır oluyor. Olabildiğini görmek motive ediyor, devam etmek için güç veriyor. Otomatik tepkiler azalıyor, suçlamalar, şikayetler gitgide yaşamdan kaybolup gidiyor. Arada kendini kaybetse de insan, eskisi gibi uzun sürmüyor.

  Hedef, olmak elbette, yani her anı farkında ve kutsayarak yaşamak. İlüzyona kaptırmadan, sevgi ve şefkatte kalabilmek. Bilmem, kaç yaşam gerekir bu hale ulaşmaya. Ama hac yolundaki karınca gibi, yola çıkmak, bu yola baş koymak aslolan… beşerden insan olmaya adım adım.
  yol bazen engebeli, yolculuk bazen sancılı ama aslında her an, her koşulda ve her aşamada

  Her şey yol’unda!!!

  Neşe ve aşk’la kalın, hayata ve onun tüm ifadelerine aşk’ la…

  Her şey yol'unda.

Her Şey ‘Yol’unda Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.