sadsad x
asdasd

Her Güne Bir Dua : Dua Sözleri & Dua Öyküleri & Dua Ayetleri

Furkan Yayınları

Semine Demirci

20,37 TL
15,28 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
5,09 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Her Güne Bir Dua : Dua Sözleri & Dua Öyküleri & Dua Ayetleri Hakkında Bilgiler
Türü: Genel İslam Kitapları
Sayfa Sayısı: 377
ISBN: 9799757969197
Kapak: Ciltli
Semine Demirci
Semine Demirci
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Her Güne Bir Dua : Dua Sözleri & Dua Öyküleri & Dua Ayetleri Kısa Özet

  Dua, varlığımızı ötelere taşıyan kristal bir andır. Dua kalbimizi dudağımıza komşu eyleyen duru bir nefestir. Dua, bakışımızı bilinmeyene açan billur penceredir. Dua niyetimizi ümide ulaştıran bin kanatlı melektir. Dua nefesimizi semalara taşıyan yumuşacık bir rüzgardır. Dua cılız sözlerimizi ebedi meyvelere dönüştüren bir kutlu ağaçtır. Dua, kalbimizi yalnızlık ve yetimliğin toprağından sıyırıp sonsuz baharların çiçeği eyleyen bin bereketli tohumdur. Dua, hüznümüzü bu yaşama sınavında bizimle derttaş olmuş nice peygamberin genişlemiş göğsüne taşıyan elçidir. Dua, her birimizi Yaratıcımızın ebedi Söz'üyle "ağızbirliği" ettiren ilahi bir lütuftur.

  Çoğu şeyin materyal olana kaydığı, içtenliklerin gündelik telaşlar arasında eridiği, dostlukların sahihliğini kaybettiği bir çağın insanı olarak, burada, herkesin avucuna vardığımız, göz ucuna değdiğimiz bu satırlarda sizin için ciddi, anlamlı, içten, sıcak ve sevimli bir gündem sunuyoruz. Dua etmek, belki de hayatımızın en hareketli ve en evrensel yanı olduğu halde, zaman içinde klişeleşen, modası geçmiş olarak kabul edilen bir konuma itilmiştir. İstedik ki farkında olmadan ya da fark ederek katıldığımız bu evrensel aktiviteyi, satır satır paylaşalım, kelime kelime çoğaltalım, kalpten kalbe taşıyarak Rabbimizin katına yükseltelim.

  Her Güne Bir Dua'daki dua metinlerinin her dilden, her dinden, her milletten olmasına çalıştık. Çünkü biz dua etme eyleminin , varoluşundaki derin sızıyı farkeden, aczini ve farkını hisseden her insan için evrensel ve insani bir eylem olduğuna inanıyoruz.Bütün dinlerin özü Yaratıcı'yla iletişim kurmak, O'ndan bir şeyler istemek ise, hepsinin de bir dua kültürüyle taçlandığını görmek şaşırtıcı olmamalıdır.

  Her Güne Bir Dua, bir taraftan size her gün için özel bir dua aktarırken, bir taraftan da dua kültürünün ince detaylarını paylaşmak, derin heyecanlarını çoğaltmak üzere tasarlandı. Her Güne Bir Dua, bir günce formunda hazırlandı. Böylece dua eyleminin her güne, mümkünse her ana yayılmasına özel bir katkı yapmayı amaçladık. Bununla birlikte günlere bakmaksızın başlayıp bitirebileceğiniz türden ya da başucu kitabı gibi başvurabileceğiniz bir dua kitabı ihtiyacına da cevap vermeye çalıştık.

Her Güne Bir Dua : Dua Sözleri & Dua Öyküleri & Dua Ayetleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.