Kategoriler x

Çocuk Kitapları »

Edebiyat Kitapları »

Eğitim - Okula Yardımcı Kitaplar »

Gezi ve Rehber Kitapları »

Hobi & Oyuncak »

Kırtasiye »

KPSS Kitapları »

Psikolojik Kitaplar »

Sağlık Kitapları »

Tarih Kitapları »

Tüm Kategoriler »

Yayınevi Listesi »

Yazar Listesi »

Hepimiz Suçluyuz

25,00 TL
17,50 TL

Kader onları üniversitenin kampüsünde bir gözucuyla bakışla tanıştırdı, yakınlaştırdı ve bir zaman sonra geri dönüşü olmayan aşk yolculukları başladı. Analar babalar, kardeşler işin içine girince durum değişti. Her iki ailenin önyargılı ayrımcı bireyleri kara kedi gibi arayı bozmak için ellerinden geleni yapacaklardı. Onlar, çıra devrinden kalan mitlerin, masalların, hurafe­lerin, temelsiz inançların etkisi altında sevenlere dünyayı zehir etmeye hazırdılar.  Kenan ile Ayşenur, aşk yolculuklarında karşılarına çıkacak engelleri aşabile­cekler miydi? Ayşenur`un aydın ve hoşgörü timsali dedesi emekli öğretmen Ali Haydar ne kadar etkili olabilirdi?
Şıh Hayrullah Efendi kimdi? Deli miydi? Veli miydi? Kenan`ın önyargılı, peşin hükümlü anası Huriye hanımı ikna edebilecek miydi? Ve Köşk Gazino, Komiser Tahir`in burada Haşmet ile karşılaşması onun kaderi ve sonu mu olacaktı?..  Ve yılların öğretmeni emekli Ali Haydar`ın Kazder adındaki dershanenin kapısı önünde ölüme giden yolculuğu?..

Yazar, "Kırık Kalemler" romanından sonra "Hepimiz Suçluyuz" ile gene aşk ve macera öyküsünün arka planında sizi, hayatı farklı bakış açısı ile yorum­lamaya, değerlendirmeye davet etmektedir, davetiye elinizdeki bu kitaptır.