100,00 TL
Hemoroidin Cerrahi Tedavisi Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 185
ISBN: 9786053971467
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2012
Indru Khubchandani
Indru Khubchandani
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Hemoroidin Cerrahi Tedavisi Kısa Özet

    Hemoroidin cerrahi tedavisinin birinci baskısını takiben ikinci baskı bilgilerin yenilenmesine ek olarak bu konuda uzmanlaşan hekimlerin yeni gelişen teknikler üzerine deneyimlerini de içermektedir.

    Hemoroidin cerrahi tedavisinin 2. baskısı, bu alandaki yeni ve geleneksel tedavi modalitelerini kapsayan çok değerli bir kitaptır. Başlıklar tanıda kullanılan yöntemler, cerrahi teknikler ve post operatif bakımdan oluşmaktadır. Bütün sunumlar tüm ayrıntılarıyla en yeni teknikleri içerecek şekilde uluslararası alanda takip edilen uzman cerrahlar tarafından tariflenmiştir. Eklenen ve güncellenen konular bu baskıyı dolu bir update volume haline getirmiştir ve stapler hemoridektomi, poliklinik sağaltımı ve eşlik eden hastalığı olan olgularda hemoroidektomiyi içermektedir.

    Hemoridin cerrahi tedavisinin 2. baskısı, önemli ve yaygın bir hastalığın tedavi seçeneklerinin avantaj ve dezavantajlarını karşılaştırmalı kritik analizini sunmaktadır. Sonuç olarak bu geniş rehber kolorektal cerrah ve genel cerrahların eğitiminde ve ugulamalarında çok büyük katkı sağlayacaktır.
  • 1. Hamur

Hemoroidin Cerrahi Tedavisi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.