sadsad x
asdasd
40,00 TL
20,00 TL
%50 indirim
Kazancınız
:
20,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Helal Aşk Hakkında Bilgiler
Türü: Kadın ve Erkek İlişki Kitapları
Sayfa Sayısı: 336
ISBN: 9786052214596
Kapak: Ciltsiz
Mehmed Paksu
Mehmed Paksu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Helal Aşk Kısa Özet

  Aşk, helaldir. İki kalbin birbiri için atması, gönüllerin sevgiyle çağlayıp aşk nehrine akması Allah’ın rahmetinin cilvesidir.

  İnsan varlığının devamı aşkladır. Adem ile Havva’nın yaşadığı aşktır. Cennette saadetler yaşatan, dünyada ise *insan* diye bir neslin yaratılmasına vesile olan aşklarıdır. Kadını ve erkeği yaratan, kalbinin derinliklerine *aşk* duygusunu koyan Yaratıcı’dır. Aşkın sınırlarını belirleyen, kurallarını koyan da O’dur.

  Aşk helaldir, ama sınırları içinde yaşandığında, meşru dairede olduğunda, evlilikle bir yuvada buluştuğunda helaldir. Meşhur ifadeyle, *Helal daire keyfe kafidir, harama girmeye lüzum yoktur.*

  Peki, helal daire nedir? Helal aşk nasıl yaşanır? Bu devirde helal yolla nasıl evlenilir? Mutlu bir aile olmanın, aşkla, sevgiyle, saygıyla huzurlu ve mutlu bir evlilik yaşamanın sırrı nedir? Geçmişte harama düşüp zina üzerine bir evlilik yapıldıysa, şu an pişmanlık, mutsuzluk ve geçimsizlik varsa çözüm yolu var mıdır? Helal yolla evlenildiği halde aile içi şiddet ve geçimsizlik varsa ne yapılmalıdır?

  Mehmed Paksu, Helal Aşk kitabında evlilik öncesi ve sonrasıyla ilgili merak edilen tüm sorulara cevap veriyor. Kadın, erkek hepimizin ruhuna, gönlüne dokunuyor. Soru ve sorunlarımıza çözüm yolu sunuyor… Aşkı, sevgiyi yaşarken günahlardan korunup sevaplar kazanarak, iki cihanda mutluluğu yaşamanın, dünyada ve ahirette cennet nimetlerine kavuşabilmenin anahtarını elimize veriyor!

Helal Aşk Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.