sadsad x
asdasd
34,00 TL
17,00 TL
%50 indirim
Kazancınız
:
17,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Hedefe Giden Yol: College USA Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Eğitim Kitapları
Sayfa Sayısı: 186
ISBN: 9786054650149
Kapak: Ciltsiz
Meral Bolak Gürol
Meral Bolak Gürol
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hedefe Giden Yol: College USA Kısa Özet

  Bu kitabı elinizde bulunduruyorsanız, hayatınızda önemli bir karar noktasındasınız. Şimdi bu noktadan hangi hedefe yöneleceğinizi, en az dört senenizi nerede ve ne yaparak geçireceğinizi belirleyeceksiniz. Bu önemli yol ayrımında, bir sonraki hedefiniz için karar verirken, sizin için en doğru seçimi yapmaya odaklanacaksınız.

  Unutmayın, seçenekler çok fazla; yapınıza, beklentilerinize ve içinde bulunduğunuz şartlara
  uygun çok sayıda universite seçeneği arasından sizin için en doğru olanı mutlaka bulacaksınız.

  Bu süreçte açık fikirli olarak ve kendinizle dürüst bir iletişim kurarak, araştırarak, sorgulayarak sonuca ulaşmanızı ve sadece ve sadece doğruyu bulmayı hedefleyerek ilerlemenizi tavsiye ederim.

  Hedefe Giden Yol: College USA Amerika`daki üniversitelere başvurma öncesinde, başvuru sürecinde ve kabulünüz sonrasında yararlanacağınız, bu ülkedeki üniversite sistemi hakkında çok geniş yelpazede bilgi veren kapsamlı bir rehber. Amerika`da üniversite okumak yolunda atacağınız her adımda size yardımcı olması ve bireysel çıkarlarınızı gözetmesi için hazırlanmış size özel bir yol haritası. TIPPS`in bu konuda
  uzun yıllardır çalışmakta olmasının verdiği geniş tecrübe ve çok titiz bir çalışma ile hazırlanmış olan bu kaynaktan en üst seviyede faydalanarak doğruyu bulmanızı dilerim.

  - Tamer Gürsoy

Hedefe Giden Yol: College USA Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.