sadsad x
asdasd
16,20 TL
12,15 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
4,05 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Hazine Peşinde Hakkında Bilgiler
Türü: Hobi-Müzik Kitapları
Sayfa Sayısı: 100
ISBN: 9799756277149
Kapak: Ciltsiz
Michael Stadther
Michael Stadther
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hazine Peşinde Kısa Özet

  Bu kitap aslında Amerika Birleşik Devletleri'nde bir çocuk masalının yanı sıra, bir hazine avı oyunu olarak da tasarlandı. Hikaye metninde bazı ipuçları veriliyor, okuyucuların bu ipuçlarını takip ederek A.B.D. 'de farklı yerlere gizlenmiş 12 orman sakinini temsil eden jetonlara ulaşması isteniyordu.

  Her bir jetonu bulan yarışmacı bu jetonu kitabın faturasıyla birlikte oyunu yöneten komiteye götürüyor ve karşılığında ya o jetonun temsil ettiği orman canlısının çok değerli taşlardan yapılmış bir iğnesi ya da değerinde nakit para ödülüne sahip oluyordu.

  Ancak kitap sadece verdiği bu ödül nedeniyle değil çocuklara ve anne-babalarına arkadaşlığı ve sevginin üstünlüğünü hatırlattığı çevre hassasiyeti kazandırdığı ve korkularımızla başa çıkabilmeyi öğrettiği için büyük ilgi uyandırdı.

  Yakışıklı ahşap oymacısı Zach, yarı peri-yarı insan karısı Ana ve güve kanatlı köpekleri (ya da hikayedeki ismiyle güpekleri) Pook'un, orman canlılarını eşleriyle beraber parlak taşlara çeviren kötü perilere karşı mücadeleleri yeni bir Yüzükleri Efendisi yaratacağa benziyordu.

  Öyle ki kitabın film hakları ünlü aktör Tom Cruise'un da ortaklığıyla Paramount Pictures adlı büyük film prodüksiyon firması tarafından satın alındı. Ve kitap aylarca A.B.D 'de çocuk kitapları alanında satışlarıyla bir numara kaldı.

Hazine Peşinde Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.