sadsad x
asdasd

Haz Çağında Organik Çocuk Yetiştirmek

Timaş Yayınları
12,04 TL
8,19 TL
%32 indirim
Kazancınız
:
3,85 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Haz Çağında Organik Çocuk Yetiştirmek Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 183
ISBN: 3990000031324
Kapak: Ciltsiz
Faruk Öndağ
Faruk Öndağ
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Haz Çağında Organik Çocuk Yetiştirmek Kısa Özet

  Bir zamanlar şimdi ancak nostalji dizilerinde şahit olabildiğimiz doğal bir hayat, bu doğal hayatın içinde pişerek yetişmiş doğal bireyler vardı. Sokaklarda saklambaç, köşe kapmaca, birdirbir oynanırken arada bir sonu kavgaya varabilen oyunbozanlıklar yapılırdı. Her şey kendiliğinden tabii olarak akıp giderdi.

  Teknolojinin hayatlarımızı hızla kavraması ve yönlendirmesi sonucu doğal olan pek çok şey ancak gayretle ulaşılabilir hale geldi. Artık önceliğimiz hazzı yaşamak ve ona "hemen şimdi" ulaşmak. Bu şartlarda çocuk yetiştiren ebeveynler gidişata nasıl "dur" diyeceklerini bilememenin tedirginliği içinde.

  Dr. Faruk Öndağ Haz Çağında Organik Çocuk Yetiştirmek'te ebeveynlere günümüzde de doğal çocuk yetiştirebilmenin mümkün olduğunu söylüyor. Hayatta karşılaşılan  zorlukların nasıl da anlam ve tat kattığını hatırlatıyor. Kolaya alışmanın, tembelliğin altında yatan nedenleri, çocuklar üzülmesin diye sunulan konforun sonuçlarını ve daha birçok konuyu adeta anne babalarla sohbet edercesine paylaşıyor.

  Dr. Faruk Öndağ'ın yıllara dayanan tecrübesinden süzülen yaşanmış örnekler, birbirinden keyifli çizimler ve fotoğraflarla Haz Çağında Organik Çocuk Yetiştirmek tam bugünün anne babalarına göre... "Bir yerde dur demek lazım" diyen anne babalar için...

Haz Çağında Organik Çocuk Yetiştirmek Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.