sadsad x
asdasd
100,00 TL
75,00 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
25,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Hayatta Kalma Rehberi Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Hobi Kitapları
Sayfa Sayısı: 192
ISBN: 9789752562165
Kapak: Ciltsiz
Hugh McManners
Hugh McManners
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hayatta Kalma Rehberi Kısa Özet

  Eski bir SAS komandosu olan kitabın yazarı Hugh McManners, komando birliğinde kendilerine beklenmeyen koşullara karşı hazırlıklı olmanın öğretildiğini belirtiyor. Örneğin, bir uçak kazası sonrası tropik bir adaya düşerseniz; şişelenmiş suyunuz, önceden pişirilerek paketlenmiş yemeğiniz, hatta güneş gözlüğünüz olmayacak ve kredi kartınız da işe yaramayacak!

  Hugh McManners’ın doğada her koşulda hayatta kalma bilgisini fotoğraf ve çizimlerle adım adım anlatan talimatlarla birleştiren bu kitap, atalarımızın vahşi doğada yeme, içme, barınma ve korunma ihtiyaçlarını gidererek nasıl hayatta kaldığından yola çıkarak pratik becerilere dair zengin bir bilgi kaynağı sunuyor. Bir gün bir kaza sonucu aracınızın bozulup da ıssız bir yerde başınızın çaresine bakmanız gerektiğinde veya sel gibi bir felaket yaşayıp ölümle burun buruna geldiğinizde bu kitaptaki bilgiler hayatınızı kurtarabilir. Kitaptaki ana başlıklar arasında şunları bulabilirsiniz:
  › Kamp çadırı kurulması ve barınakların inşa edilmesi
  › Uyku tulumu ve şilte seçimi ve kullanımı
  › Ateş yakma ve su toplama
  › Farklı bölgelerde yolunu bulma
  › Doğada su ve yiyecek bulma
  › İlk yardım bilgisi
  Öte yandan, şehir hayatının yarattığı stres ve karmaşadan bunalarak sırt çantanızı takıp tatil amacıyla doğayla kucaklaşmak isterseniz kamp kurarken bu kitabın rehberliğinden yararlanabilirsiniz.. Her koşulda hayatta kalma becerilerini geliştirmek için bu kitap, size ihtiyacınız olan bilgiyi oldukça geniş bir yelpazeye yayılan ve uzmanlık gerektiren konularla bağdaştırarak sunan çok değerli bir kaynak olacaktır.

Hayatta Kalma Rehberi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.