sadsad x
asdasd

Hayatımızı Şekillendiren On Yıl

Hyperion Kitap
13,89
10,83
%22 indirim
Hayatımızı Şekillendiren On Yıl Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 238
ISBN: 9786058599253
Boyut: 14 x 0
Kapak: Ciltsiz
Kampanya

Hayatımızı Şekillendiren On Yıl Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hayatımızı Şekillendiren On Yıl Kısa Özet

  "Günümüzde, yirmi küsur yaşında olanlar, her şeylerini paylaşıyorlarmış gibi görünüyor olabilir. Fakat Facebook ve Twitter'a koydukları şeyler ile benim ofisimde anlattıkları arasında dağlar kadar fark var. Bu nedenle birçok insanın bilmediği şeyleri de biliyorum; hatta yirmi küsur yaşındakilerin kendileri hakkında bildiklerinden çok daha fazlasını biliyorum.

  Evet, yirmili yaşlarınız önemlidir. Hayatınızı belirleyen olayların yüzde sekseni otuz beş yaşınıza kadar ve ömür boyu kazanacağınız ücret artışının üçte ikisi kariyerinizin ilk on yılında vuku bulur. Yarı nüfusumuzdan fazlası, otuz yaşına geldiklerinde, ya evlidirler ya biriyle çıkıyorlardır ya da gelecekteki hayat arkadaşını seçmiştir. Kişilik, öncesine ve sonrasına oranla en fazla, yirmili yaşlarda değişir. Beyin gelişiminin son atılım dönemi yirmili yaşlara denk gelir. Kadın doğurganlığının en elverişli olduğu yaş yirmi sekiz yaşıdır.

  Gençler ve ebeveynler, işverenler veya öğretmenler veya dinlemek isteyen diğer herkes, bu hitap ve bu kitap sizin için. "

  - Dr. Meg Jay, University of California, Berkeley

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.