sadsad x
asdasd
20,37 TL
10,19 TL
%50 indirim
Kazancınız
:
10,18 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Hayatı Uzatmanın Sırları Hakkında Bilgiler
Türü: Beslenme ve Diyet Kitapları
Sayfa Sayısı: 301
ISBN: 9786055181192
Kapak: Ciltsiz
Osman Müftüoğlu
Osman Müftüoğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hayatı Uzatmanın Sırları Kısa Özet

  Prof. Osman Müftüoğlu yeni kitabında yepyeni bir yaklaşım ile Türk halkını `iyileştirmeye` devam ediyor: İntegratif sağlık!

  Bedeni gençleştiren, ruhu güzelleştiren reçeteler bu kitapta...

  "Geliştirdiğim integratif (bütüncül) sağlık yaklaşımı Türk halkının genetik hafızasına yani fıtratına uygun. Çünkü onun hem bedensel hem de duygusal ihtiyaçlarını dikkate alıyor. Bu `yeni` yaklaşımda önce negatiflerden kurtulun diyorum. Yılların biriktirdiği toksinlerden, fazla kilolardan, yalan yanlış reçetelerden... Manevi boşluklardan, küskünlüklerden, dargınlıklardan, stres kaynaklarından, sevgisizlikten... Ve sonra bu toprakların güzellikleriyle, pozitiflikleriyle doldurun diyorum hayatınızı. Yani kötülükleri iyiliklerle kovun! Barışın, huzura odaklanın, inanın. Doğru beslenin, doğru takviyeleri alın. Güzelliğinize önem verin.

  Tecrübenin getirdiği `bilgelikle` sizler için seçtim, yanlışları ayıkladım, ince işçilik yaptım. Ortaya, sağlıklı yaşam, kaliteli yaşlanma ve koruyucu hekimlikle ilgili bir başucu kitabı çıktı. Hayatı kaliteli uzatmanın kitabı. Genç yaşlı, kadın erkek herkesin yararlanacağı bütünsel sağlık kılavuzu. Acele etmeden sindire sindire okursanız, yeni bir hayatın ipuçlarını bulacaksınız.

  `Yaşasın hayat` diyeceksiniz."
  -Prof. Dr. Osman Müftüoğlu

  Hayatı Uzatmanın Sırları `Müftüoğlu İntegratif Sağlık Yaklaşımı`nın detaylarını anlatan bir kitap. Hayatı kaliteli uzatmanın sırlarını, kaliteli yaşamın Müftüoğlu süzgecinden geçmiş reçetelerini, hastalanmadan yaşamanın formüllerini veriyor. En yeni, en bilimsel bilgilerin yer aldığı hayatı uzatma kılavuzu bu. İthal değil, Türk insanının ruhuna ve fıtratına uygun, kolay uygulanabilir reçeteler bunlar. Sansasyonel değil akılcı... Kutsal kitaplarda `tevhid` olarak adlandırılan `birlenme, bütünlenme` halinin sağlıktaki uygulaması.

Hayatı Uzatmanın Sırları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.