sadsad x
asdasd

Hayalim Ronaldo 2 - Bir Manyak Tarafından Kaçırıldım

Pinus Kitap
18,00 TL
10,80 TL
%40 indirim
Hayalim Ronaldo 2 - Bir Manyak Tarafından Kaçırıldım Hakkında Bilgiler
Türü: Roman-Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 160
ISBN: 9786055163297
Kapak: Ciltsiz
Erkan İşeri
Erkan İşeri
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hayalim Ronaldo 2 - Bir Manyak Tarafından Kaçırıldım Kısa Özet

  Küçük bir kasabada yaşayan on bir yaşındaki kahramanımız Botik'in hayali ileride bir gün hayranı olduğu Ronaldo gibi dünya yıldızı olaktır. Öyle ki Ronaldo'nun taşıdığı tüm özelliklere sahip olduğundan da hiç şüphesi yoktur. Ama gel gelelim ki okul takımının hocasi Botik'le aynı fikirde değildir. Hiçbir maçta oynatmadığı gibi ona verdiği top toplama göreviyle de Botik'i ödüllendirdiğini düşünüyordur.

  Bu duruma daha fazla dayanamayan Botik hocasına yazdığı sitem dolu mektubun arkasından takımdan istife eder ve kendisini yetiştirecek yeni bir hoca arayışına başlar. Babasının yardımıyla bulduğu ihtiyar hocanın kendisini yetirtirmek için oldukça yaşlı olduğunu düşünse de başka bir seçeneği olmadığını anlayınca ihtiyar hocayla çalışmalara başlar. Tabii ihtiyar hocanın sürprizlerle dolu gizemli bir adam olduğundan habersizdir. Hayallerine kavuşmak için çıktığı yolda bir sürü sürprizlerle karşılaşan bir çocuğun çok komik sıra dışı maceraları.

  Sıradışı kurgu, mizah, macera kitaplarını büyük ustalıkla kaleme alan, çocuk ve gençlik kitapları yazarı Erkan İşeri'den Hayalim Ronaldo serisinin ikinci kitabı - Bir manyak tarafından kaçırıldım.

  Nasıl mı?

  Tek kelimeyle Manyak bir kitap

Hayalim Ronaldo 2 - Bir Manyak Tarafından Kaçırıldım Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.