sadsad x
asdasd
30,00 TL
20,70 TL
%31 indirim
Kazancınız
:
9,30 TL
Hastalar ve Hekimler Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Kitaplar
Sayfa Sayısı: 224
ISBN: 9786054723959
Kapak: Ciltsiz
Sadık Özen
Sadık Özen
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hastalar ve Hekimler Kısa Özet

  Şu anda halkımız yeterli sağlık hizmeti alabiliyor mu? Ülkemizde tıp mesleği hangi düzeyde seyrediyor? Çağımızın tıp alanındaki gelişmelerine ne kadar ulaşabilmişiz ve ne kadar ayak uydurabiliyoruz? Hastalar bu gelişmelerden ne ölçüde yararlanabiliyor.

  Türkiye’de tıp mesleği; Bulgaristan, Küba, bazı Afrika ülkeleri ve Azerbaycan’dan daha mı geri? Devletle hekimler neden sürekli kavga halindeler? Hastalarla iletişim ve hastalıklarla mücadelenin özlük haklarıyla bir ilişkisi var mı?

  Hekimlerimiz ve çalışma arkadaşları, ebe, hemşire, sağlık memuru ve diğer sağlık çalışanları ile bu mesleklerden emekli olanlar huzurlu ve rahat bir yaşam sürdürebiliyorlar mı? Özlük haklarının sağlanmasında eşit ve adil bir uygulama var mı?

  Hekimlerin tek yasal temsilcisi olan Tabip Odaları ile neden uzlaşma sağlanamıyor ve fikir birliğine varılamıyor? Hastalar, hastayakınları ve hastaneler bu tartışmalardan ne kadar etkileniyor? Neden Tabip Odalarına yıllarca öncesinden verilmiş hak ve yetkiler birer birer ellerinden alınmaya ve odalar devre dışında bırakılmaya çalışılıyor?

  Kim haklı, kim haksız?

Hastalar ve Hekimler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.