sadsad x
asdasd

Haritalı Adam(Özel Baskı)

Olimpos Yayınları
18,52 TL
10,19 TL
%45 indirim
Kazancınız
:
8,33 TL
Haritalı Adam(Özel Baskı) Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
ISBN: 9786052063446
Geoff Nicholson
Geoff Nicholson
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Haritalı Adam(Özel Baskı) Kısa Özet

  Suçlarla dolu bir dünya ve soluksuz bir takip...
  Henüz kimsenin dikkatini çekmeyen bir bölgedeki antika harita dükkânında, kartografyaya kafayı takmış ve çevresinden kopuk bir tezgâhtar. Çözemediği bir sorunun cevabının peşine düşmüş cesur bir kadın. Kısa süre önce satın aldığı park yerinin kendisi ve okul çağındaki kızı için yeni, saygın bir hayatın bileti olduğunu uman önemsiz bir sabıkalı. Acımasız ama savunmasız durumda bir katil ve onun huysuz suç ortağı.
  Ortaya çıkan bir grup gizemli kadın, sırtlarına kabaca işlenmiş geniş harita dövmeleri… Bu kadınlardan biri harita dükkânının kapısında belirip sırtını açtığında, çevresinden kopuk bir tezgâhtar olan Zak, kendini suçluların yeraltı dünyasına gönülsüzce girerken buldu. Aslında bu dünyayı görmezden gelmeyi tercih ederdi. Onu bu işe iten meraklı yeni arkadaşı Marilyn olmuştu.
  Geoff Nicholson "Haritalı Adam"da, yapması gerektiği gibi insanı zorluyor ve hızla sayfaları çevirmenizi sağlıyor… Nicholson sakinlik yerine aksiyonu tercih ediyor. Kendinizi çok şaşırtıcı şeylerle karşılaşmaya hazırlayın.

Haritalı Adam(Özel Baskı) Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.