sadsad x
asdasd

Hadislerde Okuyarak Tedavi (Rukye)

Rağbet Yayınları
14,00
9,52
%32 indirim
Hadislerde Okuyarak Tedavi (Rukye) Hakkında Bilgiler
Türü: Meal-Tefsir-Hadis Kitapları
Sayfa Sayısı: 112
ISBN: 9786055378936
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Sait Özçelik
Sait Özçelik
Devamı
Kampanya

Hadislerde Okuyarak Tedavi (Rukye) Hakkında Yorumlar

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Hadislerde Okuyarak Tedavi (Rukye) Kısa Özet

    Günümüzde iş hayatında yaşanılan ve sebebi bir türlü bulunamayan bazı ağrı ve hastalıkların ortaya çıkmasında yoğun çalışma ve stresin etkisi inkar edilemez bir gerçektir. Bu nedenle Hz. Peygamber (a.s.)’in bu konuda tavsiye ettiği yöntemlere başvurmanın modern çağın getirdiği bu rahatsızlıklardan kurtulmamıza yardımcı olacağı muhakkaktır.

    Sahabe’den Osman ibnü Ebi’l-As (r.a.) Hz. Peygamber’e gelerek, Müslüman olduğundan beri başında bir ağrı olduğunu söylemiş, O da kendisine *Elini vücudunun ağrıyan yerine koy, sonra şu duayı *Euzü bi- izzetillehi ve kudretihi min şerri ma ecidü ve ühaziru* yedi kere oku* diyerek tavsiyede bulunmuştur. Osman ibnü Ebi’l-As (r.a..) efendimiz (a.s.)’in tavsiye ettiği şekilde bu duayı okuduktan sonra bir daha ömür boyu baş ağrısı çekmediğini dile getirmiştir.

    Çağımızda giderek yaygınlaşan, insanlara yaşamı zehir eden ve tıbbın da tedavisinde zorlandığı migren hastalığına alternatif bir çözüm sunulmaktadır. Sebebi anlaşılamayan baş ağrıları, insanlara hayatı zindan etmekte ve yaşam kalitelerini olumsuz yönde etkilemektedir. Hz. Peygamber (a.s.)’in tavsiyesi, bu sıkıntı ile yaşamak zorunda kalanlara bir umut ışığı yakmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.