sadsad x
asdasd
22,00 TL
15,40 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
6,60 TL
Hacamat Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 472
ISBN: 9789944342230
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2013
Linda Lafferty
Linda Lafferty
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hacamat Kısa Özet

  Bir Bohemya Romanı…

  Habsburg Hanedanlığından gelen kutsal Roma İmparatoru II. Rudolf’un muhteşem sarayında kimsenin hakkında konuşamadığı bir karanlık gizleniyor.

  1606’da Prag, II. Rudolf sayesinde kültür ve sanatta altın bir Mekke gibi parlasa da İmparator çirkin bir sır saklıyor: Gayrimeşru oğlu, Don Julius.

  Genç Prensin tarifsiz ahlaksızlığına sebep olan delilik hali ve skandalları artık sınırları aşan boyuta geldiğinde onu Bohemya’nın uzak bir köşesine gönderen İmparator, orada yaşayan genç ama ünlü hacamatı yardım için görevlendirir. Hacamatın görevi, Prensin damarlarında akan deliliği iyileştirmektir.

  Hacamatın güzel ve genç kızı babasına yardım ederken, Don Julius’un tehlikeli ve saplantılı deliliğinin hedefi haline gelir. Onun için hacamatın kızı paha biçilmez el yazması olan şifrelerin kitabında resmedilen tanrıça kadınlardan birini temsil etmeye başlamıştır. Zihninin en karanlık noktalarına inerken çaresizleşen Prens gibi Marketa da korkar, etkilenir ve artık uzak duramayacak kadar bu aşka saplanır.

  Linda Lafferty’nin Roma İmparatorluğu için büyük bir tehdit olan gerçek bir cinayetten esinlenerek yazdığı Hacamat, karanlık ve zengin anlatımıyla tutku ve intikamın destanı!

 • 2. Hamur

Hacamat Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.