44,00 TL
22,00 TL
%50 indirim
Kazancınız
:
22,00 TL
Güz Fırtınası Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 584
ISBN: 9786055016890
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 50 adet satılmıştır.
Rita Hunter
Rita Hunter
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Güz Fırtınası Kısa Özet

  Geçmişi, üzerine gölge gibi düşen bir adamın tek çaresi, daimi bir güneştit...

  *Belki de hiç... Belki de hiçbir zaman tehlikeye ne kadar yaklaştığını anlayamayacaktı. Güzel, küçük kıvılcım bilmiyordu ki bu dünyada ateşten de sıcak şeyler vardı…*

  Abertillery Dükü’ne ait papaz evinde ailesiyle bir­likte yaşayan Jane Hammond’ın hayatı, kendi küçük dünyası ve gizli hayalleri üzerineydi. Mutlu olduğu, kendini huzurlu hissettiği, ona göre dünyanın en güzel toprak­larında yaşamanın belki de tek be­deli, efendileri olan soylunun dikka­tini çekmeden, hatta var olduklarını unutturarak devam etmenin bir yo­lunu bulmaktı. Zira bugüne kadarki hiçbir Abertillery Dükü’nün ahlak ya da merhametiyle övündüğü söy­lenemezdi.

  Jane endişelerine rağmen, yeni dükün huzurlu dünyalarına ayak basmasının hiçbir şeyi değiştirme­yeceğine inanmaya hazırdı. Ne var ki, soyundan gelen uğursuzluğu göl­ge gibi üzerinde taşıyan ve geçmişte yaptığı korkunç şey yüzünden yargı­lanan dükün diğerleri kadar umur­samaz olabileceğini düşünmek başlı başına bir hataydı.

  Gizemli ve baştan çıkarıcı son Abertillery Dükü Alexander Darius Cunningham’ın Hammond ailesini kabul etmeye mecbur bıraktığı gö­rev onları hiç de arzulamadıkları şekilde bir araya getirirken; tesa­düfler ve güçlü güz fırtınaları, tutkulu serüvenlerinin fitili­ni ateşleyecekti.

  Okurken kahkahalarımı tutamadım. Jane, şimdiye kadar yazılmış en çatlak, en eğlenceli leydi olabilir. Kendisine hayran kalmamak imkansız! Tarihi aşk sevip de Rita Hunter’ın eşsiz kalemiyle henüz tanışmamış olanlar çok şey kaçırıyorlar, benden söylemesi. Alexander ve Jane yeni favori çiftimiz olacağa benziyor.*

  -Onur Kınacı Birler

  TheReadingLady
  *Rita Hunter’ın romanlarında bir tarihi aşk romanında olması gerekenlerin fazlası var, azı yok.*

  —Büşra Bal, Yorumbaz

  *Rita Hunter başucu yazarlarınızdan biri haline gelecek.*

  -Önokumalar ve Fazlası

 • 2. Hamur

Güz Fırtınası Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.