sadsad x
asdasd

Günışığı Kapısı

Doğan Kitap

Jeanette Winterson

13,89 TL
10,42 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
3,47 TL
Günışığı Kapısı Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 156
ISBN: 9786050923025
Kapak: Ciltsiz
Jeanette Winterson
Jeanette Winterson
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Günışığı Kapısı Kısa Özet

  Aşk ölüm kadar güçlüdür.

  Gün, Kral I. James’in iktidar günüdür. Tarih 1612... Yer İngiltere, Lancashire...

  Kralın saplantısı, krallığını ne pahasına olursa olsun iki kötülükten kurtarmaktır: büyücülük ve Katolik inancı. Ve kendinden olmayan herkese karşı bir cadı avı başlatmıştır. İşte bu kaos ortamında güzelliğiyle göz kamaştıran varlıklı Alice Nutter ile inançları yüzünden türlü işkenceye maruz kalan sevgilisi Christopher Southworth her şeyi geride bırakıp kaçmaya hazırlanırlar. Ama burası Lancashire’dır. Burası Pendle’dır. Burası cadılar diyarıdır. Burada siyaset ve din iç içedir. Bu yüzden de Alice ile Christopher’ı karanlık günler beklemektedir.

  İngiltere’deki ünlü cadı yargılama davalarından en korkuncu üzerine inşa edilen Günışığı Kapısı sihir, batıl inançlar ve vahşi cinayetler üçgeninde okura yoksulluk, cinsiyet ve adalete dair bambaşka bir dünyanın kapılarını aralıyor.

  Yazar Hakkında:

  Jeanette Winterson, 1959’da İngiltere’de doğdu. İlk romanı Tek Meyve Portakal Değildir’le Whitbread Ödülü’nü aldı. Pek çok roman, öykü ve denemenin yanı sıra çocuk kitapları ve film senaryoları kaleme aldı. Winterson, Londra’da yaşıyor.

   

Günışığı Kapısı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.