sadsad x
asdasd
33,00 TL
24,75 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
8,25 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Gülişken Hakkında Bilgiler
Türü: Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 184
ISBN: 9786050693010
Kapak: Ciltsiz
Alper Almelek
Alper Almelek
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Gülişken Kısa Özet

  Görlük:İşe alım prosesine atıfta bulunan bir hikâyedir. Acaba etrafımızdaki insanları ne kadar anlayabiliyoruzveempatimizi ne boyutta işletebiliyoruz,sorularına cevap aramaktadır.

  Gülişken:Çalışanlarıyla sorunyaşayan ve onları yönetmekten aciz olan bir patronun ıslah edilmesi üzerine olan bir hikâyedir ve amaç günümüzün kavramlarından Mindfulness (Odaklanma) öğretisini tanıtmaktır.

  Beatus:Bir insanın kendi içindeki negatif duygularla savaşmasını anlatan birhikâyedir. Bu duygular hepimizi zaman zaman iş ve özel hayatımızda yoklamaktadır. Bu hikâye bu sorunlarımızla nasıl baş etmeli ve pozitif olumlamaya nasıl geçmeliyiz,sorularına cevap aramaktadır.

  Ölü Zamanlar:Zaman yönetimi üzerine yazılmış bir hikâyedir ve ölü zamanlar olarak telaffuz ettiğimiz yaniarada kalmış dakikaları değerlendirmek üzerine kurulmuştur,aynı zamanda da insanın günlük planını daha iyi değerlendirebilmesi üzerine yazılmıştır.

  Yok Artık:İstanbul’un en büyük sorunlarından biri olan trafiğe farklı bir bakış açısı getirmeyi amaçlamış bir hikâyedir. Acaba biz trafikte geçirdiğimiz zamanı daha iyi nasıl kullanabiliriz,sorusuna cevap aramaktadır.

Gülişken Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.