sadsad x
asdasd
79,00 TL
48,98 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
30,02 TL
Gül ve Avcı Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 470
ISBN: 9786055358945
Kapak: Ciltli
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Gül ve Avcı Kısa Özet

    Bir başkaldırıdır aşk... Önce isyancısını yıkar! Bir Erkek Varlığı hem tehlikeli ve korkunç, hem de sonsuza değin güçlü ve korunaklı. Onun karşı konulmaz etkisine kapılan bir kadın sıcak bir gülüşüyle ısınabilir, mavi gözleriyle sonsuz bir denize açılabilir, siyah saçlarıyla zifiri bir geceye korkusuzca dalabilirdi.Ona yaklaşmak ise ateşe çırılçıplak yürümek demekti. Bir Kadın Hem bir kraliçe kadar sarsılmaz, hem de titremeye hazır bir yaprak gibi ürkek ve utangaç…

    Bir erkeği masumiyetiyle prangasız tutsak edebilir, incindiğinde ise bütün dünyaya kafa tutabilirdi. Kalbi ve masumiyeti acımasızca ihlal edildiğinde artık onun için ateşe yürümek zamanı gelmişti. Kadın ateşten korkmuyordu, çünkü çoktan yanmıştı. Evelyn Rosa Drummond, en değerli varlığı olan kalbini bu tehlikeli adama sunduğunda onun aşkına erişebileceğine inanmıştı. Oysa tüm varlığını emanet ettiği Harewood Dükü Julian Benedict Wharton tarafından bir fahişe olarak görülmek gibi korkunç bir yanılgının kurbanı olmuştu. Ve talih, karşısına dayanılmaz bir intikam fırsatı çıkardı. Herkesin çekindiği bu tehditkâr ve gizemli adama yapılan cinayet suçlamasını ispatlayacaktı.

    Oysa Julian’ın en yakınına kadar sızmayı başardığında, kalbinin müthiş bir sınanmaya tabi tutulacağından habersizdi. Gönlünü bir kez daha bu cazibeli adama kaptırmayacağına söz vermek ise gölgesine sığındığı bir yalandan öteye gidemeyecekti!

Gül ve Avcı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.