sadsad x
asdasd

Gözyaşlarının Tadı

Feniks Yayınları

Nafisa Haji

33,00 TL
23,10 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
9,90 TL
Gözyaşlarının Tadı Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 424
ISBN: 9786054726233
Kapak: Ciltsiz
Nafisa Haji
Nafisa Haji
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Gözyaşlarının Tadı Kısa Özet

  Farklı ırkların, dinlerin, kültürlerin ve geleneklerin çatışmadan ziyade barış sağlayabileceğini kanıtlayan muhteşem bir aile hikâyesi...
  Publishers Weekly

  Gözyaşlarının Tadı, genç bir kadının kendini bulma yolculuğunda, dünya ve yaşam hakkında daha büyük gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalmasına sebep olan sırların, acının ve umudun başarısıdır.

  Koyu Protestan bir aileden gelen genç kadın Jo March, dinsel ve sosyal gerçeklerin çatışması sonucu, dindar ailesinin mirasına uygunluğu hakkındaki iç çatışmaları ile mücadele eder.
  Onu gerçeğe götüreceğini umduğu birbirinden ayrı parçaları takip ederek, dillerin ve inançların sınırlarında, beklenmedik bir maceraya çıkar.

  Terörle savaşın perde arkasını keşfederek California`dan Chicago`ya, Pakistan`dan Irak`a kadar uzanır.

  Yolculuğunun sonuna doğru, hiç bir şeyin görüldüğü gibi olmadığını ve kendini ruhen en fazla adamış olanların inançlarını en çok sorgulayanlar olduğunu anlar.
  Büyük bir ustalık ve inançla yazılmış olan Gözyaşlarının Tadı, bizi birleştiren bağları, ayıran seçimleri, biçimlendiren evrensel mutlulukları ve trajedileri güçlü bir biçimde bizlere hatırlatmaktadır.

Gözyaşlarının Tadı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.